Povezane vesti

Dejan Stanković izazvao snažne reakcije u porodici Mihajlović: Nakon supruge i ćerke, oglasio se i Mihin sin oduševljen…

Dejan Stanković izazvao snažne reakcije u porodici Mihajlović: Nakon supruge i ćerke, oglasio se i Mihin sin oduševljen…

Večernje novosti 05.01.2023
TRENER Sampdorije Dejan Stanković jučerašnju pobedu rezultatom 2:1 nad Sasuolom posvetio pokojnom Siniši Mihajloviću, što je izazvalo snažne reakcije u porodici preminulog srpskog "bombardera". Foto: Instagram Mihina smrt teško je pala Dejanu… »
Oglasio se mihin sin nakon stankovićevog dirljivog gesta: Poslao snažnu poruku! (foto)

Oglasio se mihin sin nakon stankovićevog dirljivog gesta: Poslao snažnu poruku! (foto)

Hot sport 05.01.2023
Emotivno. Sampdorija, koju sa klupe predvodi Dejan Stanković, juče je savladala Sasuolo u gostima sa 2:1 i tako na najbolji način započela drugi deo sezone nakon pauze zbog Svetskog prvenstva u Kataru. Veliki je ovo trijumf iz perspektive Sampine… »
Srce da pukne: Supruga Siniše Mihajlovića se oglasila posle poteza kuma Dekija

Srce da pukne: Supruga Siniše Mihajlovića se oglasila posle poteza kuma Dekija

Večernje novosti 05.01.2023
Trener Sampdorije Dejan Stanković pobedu nad Sasuolom posvetio je svom pokojnom kumu Siniši Mihajloviću. FOTO: EPA Nakon gola koji je njegovom timu doneo trijumf, srpski fudbalski stručnjak se prekrstio i uperio prst ka nebu. Ovaj potez Stankovića… »
Dejan Stanković: Posle drugog gola, pomislio sam na Mihu

Dejan Stanković: Posle drugog gola, pomislio sam na Mihu

Danas 05.01.2023
Preuzeo je Dejan Stanković Sampdoriju u veoma teškoj situaciji; sam početak na klupi Đenovljana bio je još teži, međutim, nakon današnjeg trijumfa na terenu Sasuola, za fudbalere italijanskog velikana nazire se rešenje u borbi za opstanak u… »

Vesti dana »