Povezane vesti

"Daj mi mobilni, ubio sam ženu": Deset godina od krvavog Božića u Kruševcu: Kozar ubio komšinicu, a njenom detetu (6)…

"Daj mi mobilni, ubio sam ženu": Deset godina od krvavog Božića u Kruševcu: Kozar ubio komšinicu, a njenom detetu (6)…

Blic 06.01.2023
Danijela Milićević (42) i njena ćerka M. M. (6) ubijene su u vreme Božićnih praznika 2013. godine u Kruševcu. Život su izgubile u prizemlju zgrade u kojoj je Danijela živela sa svojom decom. Za njihovo ubistvo bio je osumnjičen Radoslav… »
Krvavi zločin na Božić 2013. u Kruševcu: Majka i ćerka ubijene hicima iz pištolja, a starac koji se sumnjičio da je…

Krvavi zločin na Božić 2013. u Kruševcu: Majka i ćerka ubijene hicima iz pištolja, a starac koji se sumnjičio da je…

Nova 06.01.2023
Danijela Milićević (42) i njena ćerka M.M.(6) ubijene su u vreme Božićnih praznika 2013. godine u Kruševcu. Život su izgubile u prizemlju zgrade u kojoj je Danijela živela sa svojom decom. Za njihovo ubistvo bio je osumnjičen Radoslav Marinković… »
Deseta godišnjica krvavog Božića u Kruševcu: Zaljubljeni komšija ubio Danijelu i njeno dete, sam zvao policiju

Deseta godišnjica krvavog Božića u Kruševcu: Zaljubljeni komšija ubio Danijelu i njeno dete, sam zvao policiju

Telegraf 06.01.2023
Ubica, koji je kasnije izvršio samoubistvo, gajio osećanja prema svojoj daleko mlađoj žrtvi. Danijela Milićević (42) i njena ćerka M. M. (6) ubijene su u vreme Božićnih praznika 2013. godine u Kruševcu. Život su izgubile u prizemlju zgrade u… »
Krvavi božić koji Kruševac ne zaboravlja ni posle 10 godina: Dan kada su ubijene majka i njena 6-godišnja ćerka

Krvavi božić koji Kruševac ne zaboravlja ni posle 10 godina: Dan kada su ubijene majka i njena 6-godišnja ćerka

Kurir 06.01.2023
KRUŠEVAC - D. M. (42) i njena ćerka (6) ubijene su u vreme božićnih praznika 2013.godine u Kruševcu. Život su izgubile u prizemlju zgrade u kojoj je majka živela sa svojom decom. Za njihovo ubistvo bio je osumnjičen R. M. (67), poznati… »

Vesti dana »