Povezane vesti

Vilander: Đoković je favorit u Melburnu, mora da bude 22:22 sa Nadalom

Vilander: Đoković je favorit u Melburnu, mora da bude 22:22 sa Nadalom

Politika 06.01.2023
MELBURN - Novak Đoković je dobrodošao gde god mu nije bilo dozvoljeno da igra, počinje sa Australijan openom i mislim da nikada ranije nismo videli „gladnijeg” tenisera sa željom da se osveti i osvoji trofej, izjavio je Mats Vilander. „Novak je… »
Vilander o Novaku: Posle Australije mora da bude izjednačen sa Nadalom

Vilander o Novaku: Posle Australije mora da bude izjednačen sa Nadalom

Nova 06.01.2023
Za Šveđanina je Đoković favorit. Bivši najbolji teniser sveta Mats Vilander istakao je da je predstojeći Australijan open idealna prilika za Novaka Đokovića da se izjednači sa Rafaelom Nadalom po broju grend slem titula. „Novak je favorit iz… »
Vilander: Đoković je favorit u Melburnu, mora da bude 22:22 sa Nadalom

Vilander: Đoković je favorit u Melburnu, mora da bude 22:22 sa Nadalom

Vesti online 06.01.2023
Novak Đoković je dobrodošao gde god mu nije bilo dozvoljeno da igra, počinje sa Australijan openom i mislim da nikad ranije nismo videli “gladnijeg” tenisera sa željom da se osveti i osvoji trofej, izjavio je bivši najbolji teniser na svetu Mats… »
Vilander: Đoković je favorit u Melburnu, mora da bude 22:22 sa Nadalom

Vilander: Đoković je favorit u Melburnu, mora da bude 22:22 sa Nadalom

Dnevnik 06.01.2023
MELBURN: Novak Đoković je dobrodošao gde god mu nije bilo dozvoljeno da igra, počinje sa Australijan openom i mislim da nikada ranije nismo videli "gladnijeg" tenisera sa željom da se osveti i osvoji trofej, izjavio je Mats Vilander. "Novak je… »
Vilander o goat trci: "Đoković mora da osvoji Australijan open, jer ako Nadal osvoji još jedan Rolan Garos..."

Vilander o goat trci: "Đoković mora da osvoji Australijan open, jer ako Nadal osvoji još jedan Rolan Garos..."

Večernje novosti 06.01.2023
GOAT trka u tenisu nastavlja se i ove sezone, a ako se po jutru dan poznaje, Novak Đoković je na dobrom putu da i poslednjim "nevernim Tomama" objasni ko je je najbolji svih vremena. Čini se u poslednje vreme da je jedan od njegovih najvećih… »

Vesti dana »