Povezane vesti

Najšokantnije istine koje smo otkrili o princu Hariju u poslednjih 48h

Najšokantnije istine koje smo otkrili o princu Hariju u poslednjih 48h

Nova 06.01.2023
Princ Hari u utorak objavljuje memoare posle čijeg izlaska ništa neće biti isto. Neke od priča već su procurele u javnost i šokirale ceo svet, a ovo su najintrigantnije. Pre svega Hari je po prvi put otkrio da je ubio 25 ljudi dok je služio vojsku… »
Princ Hari: U Avganistanu sam ubio 25 ljudi

Princ Hari: U Avganistanu sam ubio 25 ljudi

Politika 06.01.2023
„To me nije ispunilo zadovoljstvom, ali nisam ni osećao sramotu" LONDON - Britanski princ Hari priznao je da je ubio 25 ljudi dok je služio u Avganistanu, prenosi Skaj njuz, pozivajući se na odlomak iz knjige. "Uvek sam mogao tačno da kažem koliko… »
Princ Hari tvrdi da je ubio 25 talibana, iz Kabula odgovaraju: Pobegao si u palatu svoje babe, vrati se ako nisi j*beni…

Princ Hari tvrdi da je ubio 25 talibana, iz Kabula odgovaraju: Pobegao si u palatu svoje babe, vrati se ako nisi j*beni…

Nova 06.01.2023
U memoarima čiji se izlazak očekuje sledeće nedelje, britanski princ Hari naveo je da je ubio 25 ljudi dok je služio vojsku u Avganistanu. Eksplozivne tvrdnje preplavile su naslovne strane britanskih medija i stigle do Kabula. Vođe talibana misle da… »
Princ Hari izazvao brojne reakcije jer je u memoarima napisao da je ubio više od 25 talibana

Princ Hari izazvao brojne reakcije jer je u memoarima napisao da je ubio više od 25 talibana

Danas 06.01.2023
Vojvoda od Saseksa otkrio je u svojim memoarima da je u dvosatnoj operaciji u Avganistanu ubio više od 25 talibanskih boraca, piše RTS. Odgovarajući na te navode, jedan od talibanskih vođa Anas Hakani rekao je princu Hariju da militanti koje je ubio u… »
"Ako nije: Je**ni gubitnik, nek se vrati u avganistan" Princ Hari otkrio koliko je ljudi ubio, odgovorili mu besni talibani: Mi…

"Ako nije: Je**ni gubitnik, nek se vrati u avganistan" Princ Hari otkrio koliko je ljudi ubio, odgovorili mu besni talibani: Mi…

Blic 06.01.2023
Talibani su izrazili bes nakon što je princ Hari otkrio da je ubio 25 osoba koje je nazvao neprijateljskim "šahovskim figurama" tokom svog angažovanja u Avganistanu, u svojim memoarima. U razgovoru za MejlOnlajn, militanti su se rugali princu, rekavši… »
Princ Hari priznao koliko je boraca ubio u Avganistanu

Princ Hari priznao koliko je boraca ubio u Avganistanu

N1 Info 06.01.2023
Britanski princ Hari priznao je u svojoj autobiografiji, koja je u pripremi, da je tokom dva mandata u vojnoj službi u Avganistanu ubio 25 boraca, javio je medijski servis "Skaj njuz", pozivajući se na kopiju teksta. „Uvek mogu da kažem koliko sam… »
Princ Hari priznao koliko je boraca ubio u Avganistanu: "To nije nešto što me ispunilo zadovoljstvom, ali nije me ni sramota"

Princ Hari priznao koliko je boraca ubio u Avganistanu: "To nije nešto što me ispunilo zadovoljstvom, ali nije me ni sramota"

Blic 06.01.2023
Britanski princ Hari priznao je u svojoj autobiografiji, koja je u pripremi, da je tokom dva mandata u vojnoj službi u Avganistanu ubio 25 boraca, javio je medijski servis "Skaj njuz", pozivajući se na kopiju teksta. - Uvek mogu da kažem koliko sam… »
Princ Hari priznao koliko je boraca ubio u Avganistanu

Princ Hari priznao koliko je boraca ubio u Avganistanu

Vesti online 06.01.2023
Britanski princ Hari priznao je u svojoj autobiografiji, koja je u pripremi, da je tokom dva mandata u vojnoj službi u Avganistanu ubio 25 boraca, javio je medijski servis “Skaj njuz”, pozivajući se na kopiju teksta. “Uvek mogu da kažem koliko… »

Vesti dana »