Povezane vesti
Novi Sad je bio prošle godine, a ova tri grada su izabrana za evropske prestonice kulture 2023. godine
Telegraf 06.01.2023
Titule preuzimaju od Novog Sada, Eš-sur-Alzeta u Luksemburgu i Kaunasa u Litvaniji. Evropska komisija je obavestila da gradovi Elefsina u Grčkoj, Temišvar u Rumuniji i Vesprem u Mađarskoj dobijaju prestižnu titulu evropskih prestonica kulture za 2023… »
Elefsina, Temišvar i Vesprem - evropske prestonice kulture 2023. godine
RTV 06.01.2023
BRISEL - Evropska komisija danas je obavestila da gradovi Elefsina u Grčkoj, Temišvar u Rumuniji i Vesprem u Mađarskoj dobijaju prestižnu titulu evropskih prestonica kulture za 2023. godinu. Titule preuzimaju od Novog Sada, Eš-sur-Alzeta u Luksemburgu i… »
Vesti dana »

Vučić o izborima: Biće kada nadležan državni organ odluči, svakako pre zakonskog roka
N1 Info pre 23 minutajoš 25 povezanih

Haos zbog netanjahuovog plana za okupaciju Gaze: "Svi će završiti u mašini za mlevenje mesa!" Porodice talaca pobesnele: "Želi ih mrtve"
Kurir pre 1 satjoš 40 povezanih

Novi toplotni talas u Srbiji sa vrhuncem 16. avgusta i temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 44 povezane

Odluka o Popoviću: Predlaže se njegovo proterivanje sa Kosova i zabrana ulaska na dve godine
Beta pre 8 minutajoš 17 povezanih