Povezane vesti

Vučić: Ponosan sam na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju i veru

Vučić: Ponosan sam na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju i veru

Politika 06.01.2023
HILANDAR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u posetu manastiru Hilandaru i poručio da je ponosan na srpske monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju, veru i običaje. "Ponosan što sam drugi put kao predsednik Srbije u poseti… »
Vučić na putu ka Svetoj gori gde će provesti Božić

Vučić na putu ka Svetoj gori gde će provesti Božić

Politika 06.01.2023
URANOPOLIS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas da je stigao do grčkog mesta Uranopolis odakle je krenuo ka Svetoj gori gde će provesti Božić. Vučić je naveo da na Svetu goru putuje zajedno sa sinom Danilom i čestitao Badnji dan… »
Vučić stigao u Hilandar: Sačuvali smo nešto što je biće i suština srpskog naroda

Vučić stigao u Hilandar: Sačuvali smo nešto što je biće i suština srpskog naroda

Novi magazin 06.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u posetu manastiru Hilandar, na Svetoj gori u Grčkoj, gde će proslaviti Božić. U video poruci koju je objavio na Instagramu, Vučić je naveo da je "ponosan na narod (Srbije) koji je obezbedio… »
Vučić u poseti Hilandaru: "Ponosan sam na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju, veru i običaje" (video)

Vučić u poseti Hilandaru: "Ponosan sam na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju, veru i običaje" (video)

Blic 06.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u posetu manastiru Hilandaru i poručio da je ponosan na srpske monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju, veru i običaje. - Ponosan što sam drugi put kao predsednik Srbije u poseti manastiru… »
Vučić: Ponosan sam na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju i veru

Vučić: Ponosan sam na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju i veru

Vesti online 06.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u posetu manastiru Hilandaru i poručio da je ponosan na srpske monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju, veru i običaje. “Ponosan što sam drugi put kao predsednik Srbije u poseti… »
Vučić na hilandaru sa sinom Danilom: Ponosan što sam ovde drugi put kao predsednik Srbije (foto)

Vučić na hilandaru sa sinom Danilom: Ponosan što sam ovde drugi put kao predsednik Srbije (foto)

Kurir 06.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je večeras fotografije sa sinom Danilom sa Hilandara. Vučić je danas stigao na Svetu goru gde će provesti Božić. View this post on Instagram A post shared by Александар Вучић (@avucic) -… »
Vučić na Svetoj Gori: Ponosan sam na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju i veru

Vučić na Svetoj Gori: Ponosan sam na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju i veru

RTV 06.01.2023
HILANDAR - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u posetu manastiru Hilandaru i poručio da je ponosan na srpske monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju, veru i običaje. "Ponosan što sam drugi put kao predsednik Srbije u poseti… »
Vučić objavio fotografiju: Sa sinom na putu od Uranopolisa ka Svetoj Gori

Vučić objavio fotografiju: Sa sinom na putu od Uranopolisa ka Svetoj Gori

Danas 06.01.2023
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, objavio je na Instagramu fotografiju, sa puta ka Svetoj gori i manastiru Hilandar, gde će provesti zajedno sa sinom Danilom, Badnji dan i Božić. „Danilo i ja na putu iz Uranopolisa ka Svetoj gori. Srećan Badnji… »
Vučić na Svetoj gori: Zadovoljan što smo, kao sluge naroda, mogli da pomognemo Hilandaru

Vučić na Svetoj gori: Zadovoljan što smo, kao sluge naroda, mogli da pomognemo Hilandaru

Sputnik 06.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je ponosan što je u poseti manastiru Hilandar. "Ponosan što sam drugi put kao predsednik Srbije u poseti manastiru Hilandar, ponosan na naše monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju, veru i… »
Vučić: Ponosan na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju i veru

Vučić: Ponosan na monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju i veru

Dnevnik 06.01.2023
HILANDAR: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u posetu manastiru Hilandaru i poručio da je ponosan na srpske monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju, veru i običaje. "Ponosan što sam drugi put kao predsednik Srbije u poseti… »
Vučić na Hilandaru: Ponosan sam što smo sačuvali nešto što je biće i suština našeg naroda

Vučić na Hilandaru: Ponosan sam što smo sačuvali nešto što je biće i suština našeg naroda

RTS 06.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u poseti je manastiru Hilandar gde će proslaviti Božić. Ponosan sam što smo sačuvali nešto što je biće i suština našeg naroda svi zajedno, poručio je Vučić. Aleksandar Vučić poručio je da je ponosan… »
Predsednik Vučić u poseti Hilandaru: "Ponosan sam na naše monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju"

Predsednik Vučić u poseti Hilandaru: "Ponosan sam na naše monahe i iskušenike koji čuvaju srpsku tradiciju"

Telegraf 06.01.2023
On je u video poruci koju je objavio naveo da se nalazi na početku hilandarske zemlje i poručio da je ponosan na srpski narod i na to što je obezbeđena podrška manastiru. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u posetu manastiru… »
Vučić se oglasio iz hilandara: Sve najbolje svim Srbima gde god da žive, a posebno našem narodu na Kosovu i Metohiji…

Vučić se oglasio iz hilandara: Sve najbolje svim Srbima gde god da žive, a posebno našem narodu na Kosovu i Metohiji…

Kurir 06.01.2023
Predsednik Aleksandar Vučić stigao je u Hilandar gde će sa sinom Danilom provesti praznike. Vučić se odmah po dolasku oglasio na Instagramu i rekao da je ponosan što je u poseti manastiru Hilandar. View this post on Instagram A post shared by… »
"Na Hilandar sa sinom": Vučić na putu ka Svetoj gori gde će provesti Božić (foto)

"Na Hilandar sa sinom": Vučić na putu ka Svetoj gori gde će provesti Božić (foto)

Blic 06.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas da je stigao do grčkog mesta Uranopolis odakle je krenuo ka Svetoj gori gde će provesti Božić. Vučić je naveo da na Svetu goru putuje zajedno sa sinom Danilom i čestitao Badnji dan. - Danilo i… »
"Danilo i ja na putu ka Svetoj Gori": Predsednik Vučić sa sinom krenuo na Hilandar

"Danilo i ja na putu ka Svetoj Gori": Predsednik Vučić sa sinom krenuo na Hilandar

Telegraf 06.01.2023
Predsednik Vučić je prvi predsednik Republike Srbije koji će dva puta biti u zvaničnoj poseti manastiru Hilandar. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić krenuo je sa sinom Danilom na Hilandar, gde će provesti božićne praznike. Ovo je druga poseta… »

Vesti dana »