Povezane vesti

Prve reči povređenog Miloša, koji je sa rođakom ranjen kod Štrpca dok je nosio badnjak

Prve reči povređenog Miloša, koji je sa rođakom ranjen kod Štrpca dok je nosio badnjak

Telegraf 06.01.2023
Osumnjičeni za ovaj brutalni napad je uhapšen. Mali Stefan (11) ranjen je danas zajedno sa rođakom Milošem Stojanovićem (21), dok su nosili badnjak u mestu Gotovuša kod Štrpca. Stefan je pogođen u rame, a Miloš u šaku. "Bili smo za badnjak kao i… »
Protest Srba u Gotovuši kod Štrpca i dalje traje

Protest Srba u Gotovuši kod Štrpca i dalje traje

Sputnik 06.01.2023
U Gotovuši je u toku protest Srba. Okupljeni nakon današnjeg ranjavanja srpskog dečaka (11) i mladića (21), na koje je pucao Albanac iz vozila u pokretu, traže veće prisustvo Kfora i bezbednosne garancije da se ovako nešto neće ponoviti… »
Pogledajte fotografije rendgenskog snimka! Ovo je metak koji je izvađen iz šake srpskog mladića (foto)

Pogledajte fotografije rendgenskog snimka! Ovo je metak koji je izvađen iz šake srpskog mladića (foto)

Mondo 06.01.2023
Miloš i Stefan Stojanović van životne opasnosti, nakon izvršene hiruške intervencije. Miloš i Stefan Stojanović van životne opasnosti, nakon izvršene hiruške intervencije. Srpski dečak i njegov rođak Stefan Stojanović (11) i Miloš… »
Ovo je Stefan, ima 11 godina, upucan je samo zato što je Srbin: Brnabić objavila uznemirujući snimak dečaka ranjenog kod…

Ovo je Stefan, ima 11 godina, upucan je samo zato što je Srbin: Brnabić objavila uznemirujući snimak dečaka ranjenog kod…

Kurir 06.01.2023
Premijerka Ana Brnabić objavila je uznemirujući snimak ranjenog srpskog dečaka Stefana Stojanovića (11) koga je danas iz čista mira kod Štrpca upucao Albanac. - Ovo je Stefan. Ima 11 godina. Na njega je pucano danas, na pravoslavni Badnji dan, samo… »
Oglasila se majka ranjenog dečaka "u šoku sam, znam samo da je pucano na našu decu"

Oglasila se majka ranjenog dečaka "u šoku sam, znam samo da je pucano na našu decu"

Alo 06.01.2023
Ne znam detalje, u šoku sam. Znam samo da je pucano na našu decu, kroz suze je za Kosovo onlajn rekla Zorica Stojanović, majka ranjenog 11-godišnjeg Stefana dok je čekala doktore da joj kažu u kakvom je stanju njeno dete. Kako Zorica kaže saznala… »
Stravičan zločin nad srpskom decom Doktor otkrio u kakvom stanju je ranjeni 11-ogodišnjak u Štrpcu (uznemirujuća…

Stravičan zločin nad srpskom decom Doktor otkrio u kakvom stanju je ranjeni 11-ogodišnjak u Štrpcu (uznemirujuća…

Alo 06.01.2023
Stravičan zločin u kojem su upucana dva Srbina od strane jednog Albanca dogodio se danas u Gotovuši kod Štrpca. Srpski dečak S.S. (11) i njegov rođak Miloš S. (21) ranjeni su danas u Gotovuši kod Štrpca kada je na njih, bez ikakvog povoda, iz… »
Objavljen rendgenski snimak Ovo je metak koji je izvađen iz šake srpskog mladića (Foto)

Objavljen rendgenski snimak Ovo je metak koji je izvađen iz šake srpskog mladića (Foto)

Alo 06.01.2023
Opak zločin dogodio se danas u Gotovuši kod Štrpca u kojem su upucana dvojca Srba od kojih jedan ima samo 11 godina. Nakon zadobijenih povredaca ranjeni Srbi su hitno prebačeni u bolnicu, a zatim i na odeljenje hirurgije kako bi izvadili metke koju su… »
Žestok protest Srba nakon pucnjave na decu Meštani besni na Kurtijevog specijalca, zahtevaju samo dve stvari

Žestok protest Srba nakon pucnjave na decu Meštani besni na Kurtijevog specijalca, zahtevaju samo dve stvari

Alo 06.01.2023
Protest Srba u Gotovuši i dalje traje. Okupljeni nakon današnjeg ranjavanja srpskog dečaka (11) i mladića (21) na koje je pucao Kurtijev specijalac iz vozila u pokretu, traže veće prisustvo Kfora i bezbednosne garancije da se ovako nešto neće… »

Vesti dana »