Povezane vesti

Zašto je Putin sam u crkvi na Božić? Prizor pokrenuo lavinu: Strah od bolesti ili je reč o opasnoj političkoj poruci…

Zašto je Putin sam u crkvi na Božić? Prizor pokrenuo lavinu: Strah od bolesti ili je reč o opasnoj političkoj poruci…

Kurir 07.01.2023
Predsednik Rusije Vladimir Putin, uprkos najavama ukrajinskih medija o pripremi posete Donjecku, nije napustio Moskvu na pravoslavni Božić. Šef ruske države prisustvovao je božićnoj službi u Blagoveštenskoj sabornoj crkvi u Kremlju. Ruski i… »
Zašto je Putin sam na božićnoj službi? Neobična slika iz Rusije tokom praznika

Zašto je Putin sam na božićnoj službi? Neobična slika iz Rusije tokom praznika

Telegraf 07.01.2023
Čini se da je ovo prvi put posle puno godina da je Putin proslavio Božić u Moskvi, nego u regionu oko prestonice. Ruski predsednik Vladimir Putin prisustvovao je sam božićnoj službi u Sabornom hramu Blagoveštenja u Kremlju, umesto da se pridružio… »
Putin čestitao Božić i istakao ulogu crkve u podršci vojnicima u ratu u Ukrajini

Putin čestitao Božić i istakao ulogu crkve u podršci vojnicima u ratu u Ukrajini

Politika 07.01.2023
MOSKVA - Ruski predsednik Vladimir Putin uputio je božićnu čestitku pravoslavnim vernicima i ukazao na ulogu crkvenih organizacija u ratu u Ukrajini. „Srdačno vam čestitam Božić. Ovaj svetli praznik koji svi vole inspiriše ljude na dobra dela i… »
Božićne čestitke patrijarha Kirila i Putina

Božićne čestitke patrijarha Kirila i Putina

RTS 07.01.2023
Patrijarh Ruske pravoslavne crkve Kiril čestitao je Božić pravoslavnim vernicima i istakao da crkva moli i tuguje za ljudima koji su poginuli ili ranjeni u ratu u Ukrajini. Predsednik Vladimir Putin je u čestitki istakao ulogu crkve u podršci… »
Putin potpuno sam na božićnoj službi: Ruski predsednik prvi put posle mnogo godina proslavio Božić u Moskvi (FOTO)

Putin potpuno sam na božićnoj službi: Ruski predsednik prvi put posle mnogo godina proslavio Božić u Moskvi (FOTO)

Danas 07.01.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin doneo je krajnje neuobičajenu odluku – umesto da se pridruži drugim vernicima na javnoj proslavi Božića, došao je na božićnu službu u Saborni hram Blagoveštenja u Kremlju potpuno sam. Čini se da je ovo prvi put… »
Putin čestitao Božić: Praznik koji inspiriše ljude na dobra dela

Putin čestitao Božić: Praznik koji inspiriše ljude na dobra dela

N1 Info 07.01.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin uputio je božićnu čestitku Rusima i pravoslavnim vernicima, ističući da je Božić praznik koji inspiriše ljude na dobra dela i služi za uspostavljanje trajnih duhovnih vrednosti u društvu. „Od srca vam čestitam… »
Putin na božićnoj službi: - sam u crkvi "Ovaj svetli praznik koji svi vole inspiriše ljude na dobra dela i namere" (foto)

Putin na božićnoj službi: - sam u crkvi "Ovaj svetli praznik koji svi vole inspiriše ljude na dobra dela i namere" (foto)

Blic 07.01.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin prisustvovao je božićnoj službi u Sabornom hramu Blagoveštenja u Kremlju. Putin po pravilu Božić proslavlja van Moskve, dok na Uskrs obično ide u Saborni hram Hrista Spasitelja, prenosi TAS. Ruski predsednik se… »
Putin se pojavio na božićnoj liturgiji - sve začudio jedan detalj! Bio je potpuno sam: "Ovo se dešava prvi put!"

Putin se pojavio na božićnoj liturgiji - sve začudio jedan detalj! Bio je potpuno sam: "Ovo se dešava prvi put!"

Mondo 07.01.2023
Predsednik Rusije prisustvovao je božićnoj službi u Blagoveštenskoj sabornoj crkvi u Kremlju, ali je bio potpuno sam. Predsednik Rusije prisustvovao je božićnoj službi u Blagoveštenskoj sabornoj crkvi u Kremlju, ali je bio potpuno sam. Ruski… »
FOTO Putin čestitao Božić: Praznik koji nas inspiriše na milosrđe, saosećanje, dobrotu i pravdu

FOTO Putin čestitao Božić: Praznik koji nas inspiriše na milosrđe, saosećanje, dobrotu i pravdu

Radio 021 07.01.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin uputio je božićnu čestitku Rusima i pravoslavnim vernicima, ističući da je Božić praznik koji inspiriše ljude na dobra dela. "Od srca vam čestitam Božić! Ovaj svetli praznik koji svi vole inspiriše ljude na… »
Putin čestitao Božić i istakao ulogu crkve u podršci vojnicima u ratu u Ukrajini

Putin čestitao Božić i istakao ulogu crkve u podršci vojnicima u ratu u Ukrajini

Vesti online 07.01.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin uputio je božićnu čestitiku pravoslavnim vernicima i ukazao na ulogu crkvenih organizacija u ratu u Ukrajini. – Srdačno vam čestitam Božić. Ovaj svetli praznik koji svi vole inspiriše ljude na dobra dela i namere… »
Putin čestitao Božić: Ovako je istakao ulogu crkve u ratu

Putin čestitao Božić: Ovako je istakao ulogu crkve u ratu

Telegraf 07.01.2023
Putin je istakao doprinos Ruske pravoslavne crkve i drugih konfesija u Rusiji u jedinstvu društva, očuvanju istorije... Ruski predsednik Vladimir Putin uputio je božićnu čestitiku pravoslavnim vernicima i ukazao na ulogu crkvenih organizacija u ratu… »
Putin čestitao Božić i istakao ulogu crkve u podršci vojnicima u ratu u Ukrajini

Putin čestitao Božić i istakao ulogu crkve u podršci vojnicima u ratu u Ukrajini

RTV 07.01.2023
MOSKVA - Ruski predsednik Vladimir Putin uputio je božićnu čestitiku pravoslavnim vernicima i ukazao na ulogu crkvenih organizacija u ratu u Ukrajini. "Srdačno vam čestitam Božić. Ovaj svetli praznik koji svi vole inspiriše ljude na dobra dela i… »

Vesti dana »