Povezane vesti

Milica Dabović posle skandaloznog snimka na Božić ponovo iznenadila potezom

Milica Dabović posle skandaloznog snimka na Božić ponovo iznenadila potezom

Vesti online 07.01.2023
Nekadašnja košarkašica Milica Dabović razbesnela je javnost svojim potezom na najradosniji hrišćanski praznik Božić. Milica je, naime, na krajnje šokatan način, polunaga, čestitala Božić, zbog čega su počeli velikom brzinom da se nižu… »
Pratioci je isprozivali zbog golotinje na Božić, odmah reagovala: Dabovićka uzvraća udarac - "Sramota me tebe takve!"

Pratioci je isprozivali zbog golotinje na Božić, odmah reagovala: Dabovićka uzvraća udarac - "Sramota me tebe takve!"

Mondo 07.01.2023
Milica Dabović čestitala je Božić u izazovnom izdanju na Instagramu što joj je većina pratilaca zamerila. Milica Dabović čestitala je Božić u izazovnom izdanju na Instagramu što joj je većina pratilaca zamerila Bivša košarkašica Milica… »
"Sramota me": Milica Dabović posle skandaloznog snimka na Božić ponovo iznenadila potezom

"Sramota me": Milica Dabović posle skandaloznog snimka na Božić ponovo iznenadila potezom

Blic 07.01.2023
Nekadašnja košarkašica Milica Dabović razbesnela je javnost svojim potezom na najradosniji hrišćanski praznik Božić. Milica je, naime, na krajnje šokatan način, polunaga, čestitala Božić, zbog čega su počeli velikom brzinom da se nižu… »
Ne stidi se svoje bruke! Milica Dabović Božić čestitala polugola pa šokirala novim potezom: Sramota me od... Svađa se na…

Ne stidi se svoje bruke! Milica Dabović Božić čestitala polugola pa šokirala novim potezom: Sramota me od... Svađa se na…

Kurir 07.01.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović šokirala je i razbesnela svoje pratioce na Instagramu načinom na koji je čestitala Božić. Naime, u izazovnoj crvenoj haljini, sa izrezom do pupka, uvijala se pred kamerom i taj potez razbesneo je mnoge njene… »
Nema dalje: Milica Dabović čestitala Božić bez brushaltera sa grudima u prvom planu: "Šta treba da se zamotam jer je…

Nema dalje: Milica Dabović čestitala Božić bez brushaltera sa grudima u prvom planu: "Šta treba da se zamotam jer je…

Blic 07.01.2023
Bez golišavih izdanja Milice Dabović, očigledno nismo mogli da prođemo ni na Božić. Bivša košarkašica je svim vernicima pravoslavne veroispovesti čestitala najradosniji hrišćanski praznik uz tradicionalan pozdrav: "Mir Božji Hirsots se rodi… »
Bruka dovijeka! Milica Dabović skandaloznim snimkom čestitala Božić: Dekolte do pupka, a tek šta je radila...

Bruka dovijeka! Milica Dabović skandaloznim snimkom čestitala Božić: Dekolte do pupka, a tek šta je radila...

Kurir 07.01.2023
Milica Dabović, bivša košarkašica, ne prestaje da šokira i iznenađuje pa i na sveti praznik - Božić. Dabovićka je, naime, svojim pratiocima čestitala najradosniji hrišćanski praznik, rođenje Isusa Hristosa uz tradicionalan pozdrav: "Mir… »

Vesti dana »