Povezane vesti

Ispovest branislava ledi krv u žilama: Živeo sam sa puževima golaćima, sa 9 godina sam davao džeparac tati, sa 18 smo…

Ispovest branislava ledi krv u žilama: Živeo sam sa puževima golaćima, sa 9 godina sam davao džeparac tati, sa 18 smo…

Kurir 07.01.2023
Branislav Bjelica, pisac i urednik Kurira, gostovao je u emisiji Realna priča gde je ispričao neverovatne detalje iz svog života. On je gotovo tri decenije u novinarstvu, pored toga je napisao nekoliko knjiga, a ono što intrigira je njegova životna… »
Živeo u kući sa puževima bez roditelja, brinuo se o mlađem bratu, upirali mu pištolj u čelo, a danas je urednik i pisac!

Živeo u kući sa puževima bez roditelja, brinuo se o mlađem bratu, upirali mu pištolj u čelo, a danas je urednik i pisac!

Kurir 07.01.2023
Neverovatna priča urednika i pisca Branislava Bjelice danas u 14 časova na Kurir televiziji! Ne propustite novu epizodu Realne priče sa Isidorom Lukić danas u 14 časova jer vas očekuje neverovatna životna priča našeg urednika i pisca Branislava… »
Živeo u kući sa puževima, sam se brinuo o mlađem bratu, upirali mu pištolj u čelo, a danas je urednik i pisac!

Živeo u kući sa puževima, sam se brinuo o mlađem bratu, upirali mu pištolj u čelo, a danas je urednik i pisac!

Mondo 07.01.2023
Ne propustite novu epizodu Realne priče! Ne propustite novu epizodu Realne priče! Neverovatna priča urednika i pisca Branislava Bjelice danas u 14 časova na Kurir televiziji! Ne propustite novu epizodu Realne priče sa Isidorom Lukić danas u 14… »

Vesti dana »