Povezane vesti

Božić u domu ace pejovića: Suza se ne stidim, porodica je uz mene! Oni su mi i podrška, i stub i jedro i sidro!

Božić u domu ace pejovića: Suza se ne stidim, porodica je uz mene! Oni su mi i podrška, i stub i jedro i sidro!

Kurir 07.01.2023
Pevač Aco Pejović u božićnom intervjuu prisetio se proslave najradosnijeg hrišćanskog praznika kada je bio dete, ali i pokazao veliku žal što ove godine nije u rodnom Prijepolju tradicionalno okupio porodicu jer mu roditelji više nisu među… »
Dejan Dragojević prvi put posle pet godina slavi Božić sa porodicom! (VIDEO)

Dejan Dragojević prvi put posle pet godina slavi Božić sa porodicom! (VIDEO)

Svet plus 07.01.2023
Dejan Dragojević prvi put posle pet godina slavi Božić sa porodicom! Osećam se čudno, nisam ni pretpostavljao kako može da bude, kao da nisam ni odlazio, šala je isto. Svi su ljudi za stolom, osim sestre... Najradosniji hrišćanski praznik slavi… »
Posle 5 godina slavi Božić s porodicom! Dejan Dragojević ne krije emocije, oglasio se uz zajedničku fotku - "grešio sam"

Posle 5 godina slavi Božić s porodicom! Dejan Dragojević ne krije emocije, oglasio se uz zajedničku fotku - "grešio sam"

Mondo 07.01.2023
Dejan Dragojević godinama nije pričao s porodicom, a danas zajedno proslavljaju Božić u Veterniku i tim povodom se oglasio. Dejan Dragojević godinama nije pričao s porodicom, a danas zajedno proslavljaju Božić u Veterniku i tim povodom se oglasio… »
Najtužniji Božić u domu Aca Pejovića, suza suzu stiže, porodica je uz njega

Najtužniji Božić u domu Aca Pejovića, suza suzu stiže, porodica je uz njega

Svet & Skandal 07.01.2023
Porodica Aca Pejovića nikada više neće biti na okupu Za Acom Pejovićem je malo je reći veoma uspešna godina. Za sobom je ostavio pune dvorane i hale, a praznike koristi kako bi odmorio u krugu najbližih. On se nedavno prisetio proslave… »
(Foto): "Pet godina ovde nisam sedeo, i isto toliko ih nisam video": Dejan Dragojević konačno sa porodicom na Božić, u…

(Foto): "Pet godina ovde nisam sedeo, i isto toliko ih nisam video": Dejan Dragojević konačno sa porodicom na Božić, u…

Blic 07.01.2023
Pobednik pete sezone rijalitija "Zadruga", Dejan Dragojević proslavlja Božić sa svojom porodicom u Veterniku. On se oglasio na svom Instagramu gde je podelio fotografiju iz porodičnog doma, na kojoj je sa bratom Davidom, majkom Biljanom i bakom… »
Ovako se slavi u domu dragojevića! Dejan posle pet godina sa porodicom: Raspoložen sam po prvi put nakon dugo vremena! (foto)

Ovako se slavi u domu dragojevića! Dejan posle pet godina sa porodicom: Raspoložen sam po prvi put nakon dugo vremena! (foto)

Kurir 07.01.2023
Dejan Dragojević, pobednik rijalitija " Zadruga 5", čestitao je Božić svojim pratiocima na Instagramu uz porodičnu fotografiju. Naime, Dragojević pet godina nije slavio Božić sa svojom porodicom , a sada je postavio fotografiju i uputio emotivne… »

Vesti dana »