Povezane vesti
Borelj: Svet je u 2022. postao gore mesto, deluje kao da ne govorimo istim jezikom – a to nije tačno
Euronews 07.01.2023
Godine 2022. svet je postao gore mesto zbog kršenja ljudskih prava, sukoba i kriza u Ukrajini, Iranu, Etiopiji, Avganistanu, Mjanmaru, Kini i drugim mestima, a deluje da više ne govorimo istim jezikom, poručio je danas visoki predstavnik Evropske unije… »
Borel: Svet je prošle godine postao gore mesto za ljudska prava
Novi magazin 07.01.2023
Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku Žozep Borel izjavio je danas da je 2022. godine "svet postao gore mesto" zbog kršenja ljudskih prava, sukoba i kriza u Ukrajini, Iranu, Etiopiji, Avganistanu, Mjanmaru, Kini i drugim mestima. Borel je… »
Borel: Svet je prošle godine postao gore mesto za ljudska prava
N1 Info 07.01.2023
Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku Žozep Borel izjavio je da je 2022. godine "svet postao gore mesto" zbog kršenja ljudskih prava, sukoba i kriza u Ukrajini, Iranu, Etiopiji, Avganistanu, Mjanmaru, Kini i drugim mestima. Borel je u… »
Vesti dana »
Masovni iranski napad dronovima: Napadnuta vazduhoplovna baza Al-Dafra
Euronews pre 1 satjoš 50 povezanih
Vremenska prognoza za nedelju, 8. mart: Ujutru hladno, tokom dana sunčano i do 19 stepeni
Insajder pre 7 minutajoš 25 povezanih
Pezeškijan rekao da Iran neće više gađati zalivske susede, izvinio se za napade
N1 Info pre 3 satajoš 24 povezane
Novak Đoković počinje svoju misiju u Indijan Velsu: prvo sa problematičnim Poljakom
Euronews pre 13 minutajoš 39 povezanih




