Povezane vesti

Stefane, mi smo tvoja nova braća! Srpski reper posetio ranjenog dečaka u Gračanici - jednim gestom rasplakao sve! (foto)

Stefane, mi smo tvoja nova braća! Srpski reper posetio ranjenog dečaka u Gračanici - jednim gestom rasplakao sve! (foto)

Mondo 08.01.2023
Milan Janković Čorba posetio malog Stefana Stojanovića u bolnici i odneo mu poklone povodom Božića. Milan Janković Čorba posetio malog Stefana Stojanovića u bolnici i odneo mu poklone povodom Božića. Domaću javnost izuzetno je uznemirila i… »
"Ponovo ću ići po badnjak!" Mali Stefan poslao moćnu poruku nakon što je Šiptar pokušao da ga ubije!

"Ponovo ću ići po badnjak!" Mali Stefan poslao moćnu poruku nakon što je Šiptar pokušao da ga ubije!

Alo 08.01.2023
U senci napada na srpsku mladost protekao je i i ovaj Božić na Kosovu i Metohiji. Samo Bog je spasao dvojicu srpskih mladića, rođake Stefana (11) i Miloša (21) Stojanovića iz Gotovuše kod Štrpca od metaka pomahnitalog Albanca Azema Kurtaja (33)… »
Teror - još jedan srpski mladić napadnut na KiM: Osmorica Šiptara tukla Stefana Tomića!

Teror - još jedan srpski mladić napadnut na KiM: Osmorica Šiptara tukla Stefana Tomića!

Alo 08.01.2023
Osamnaestogodišnji Stefan Tomić, iz Klokota na Kosovu i Metohiji, pretučen je kada se sa bratom vraćao sa božićne liturgije u Crkvi Svetog Petra i Pavla. Njega je napala grupa Albanaca, a mladić je zadobio povrede oka, ruke, abdomena i nogu, a… »
Posetio ranjenog dečaka Stefana na Kosovu: Učesnik rijalitija podelio fotografije iz bolnice: "Mi smo braća" (foto)

Posetio ranjenog dečaka Stefana na Kosovu: Učesnik rijalitija podelio fotografije iz bolnice: "Mi smo braća" (foto)

Blic 07.01.2023
Milan Janković Čorba, koji je poznat po učešću u rijalitiju "Zadruga", posetio je danas povređenog dečaka Stefana Stojanovića, koji je ranjen juče, na Badnji dan. Čorba je uvek ponosno isticao svoje poreklo sa Kosova i Metohije. Božić je… »

Vesti dana »