Povezane vesti

"Mama, da li možeš da dođeš kod mene sutra": Milanka otkrila šta joj je nestala ćerka Ana tražila pre 10 dana misterija…

"Mama, da li možeš da dođeš kod mene sutra": Milanka otkrila šta joj je nestala ćerka Ana tražila pre 10 dana misterija…

Kurir 08.01.2023
Milanka Ljubičić, majka misteriozno nestale Beograđanke Ane Volš (39) kojoj se svaki trag gubi od 1. januara kada je napustila porodični dom i uputila se na aerodom za Vašington, opisala je i kada se poslednji put čula sa ćerkom. Ana Volš, rodom… »
Oglasio se prijatelj misteriozno nestale beograđanke: Jednostavno je bilo pogrešno vreme i pogrešno mesto!

Oglasio se prijatelj misteriozno nestale beograđanke: Jednostavno je bilo pogrešno vreme i pogrešno mesto!

Kurir 08.01.2023
- Majka i sestra su očajne, čekamo vesti o našoj Ani. Sumnjam da je neko prošao i pokupio je i odveo u nepoznatom pravcu, to je samo pretpostavka, ali ne verujem da je bilo planski - kaže Nenad N., blizak prijatelj Ane Volš (39) koja je misteriozno… »
Američka policija se iznenada vratila u kuću nestale beograđanke Ane: Potraga nastavljena tamo gde je i započeta (video)

Američka policija se iznenada vratila u kuću nestale beograđanke Ane: Potraga nastavljena tamo gde je i započeta (video)

Kurir 08.01.2023
Istražitelji su se danas iznenada vratili u kuću nestale Ane Volš, majke troje dece, koja je odrasla u Beogradu, a nestala pre nepunih devet dana. Više obeleženih i neobeleženih policijskih automobila, kako prenose lokalni mediji, parkirano je… »
Uhapšen suprug nestale Beograđanke, za Anom Volš se i dalje traga u SAD

Uhapšen suprug nestale Beograđanke, za Anom Volš se i dalje traga u SAD

Euronews 08.01.2023
Suprug Beograđenke nestale u SAD Ane Volš uhapšen je zbog dovođenja istrage u zabludu, javio je CBS. Okružno tužilaštvo u Norfolku objavilo je hapšenje 46-godišnjeg Brajana Volšea u nedelju uveče. Očekuje se da će Brajan Volši biti optužen… »
Potraga i dalje traje: Inspektori se iznenada vratili u kuću nestale Ane Volš

Potraga i dalje traje: Inspektori se iznenada vratili u kuću nestale Ane Volš

Blic 08.01.2023
Nekoliko policijskih automobila vratilo se danas u kuću nestale Ane Volš (39). Kako navodi novinarka sa lica mesta, inspektori kruže oko kuće, a policajci celo jutro ulaze i izlaze iz njenog doma. Ranije je policija saopštila da je oko 20 pripadnika… »
Samo da je Ana živa, ostalo nije važno! Majka nestale Beograđanke o svojoj ćerci - 2 stvari iz slučaja su misterija!

Samo da je Ana živa, ostalo nije važno! Majka nestale Beograđanke o svojoj ćerci - 2 stvari iz slučaja su misterija!

Mondo 08.01.2023
Milanka Ljubičić, majka Ane Volš (39) koja je nestala 1. januara u Sjedinjenim Američkim Državama, ispričala je kada se poslednji put čula sa ćerkom. Milanka Ljubičić, majka Ane Volš (39) koja je nestala 1. januara u Sjedinjenim Američkim… »
Policija izmestila decu i supruga Ane Volš iz porodične kuće da bi pretražila objekat?

Policija izmestila decu i supruga Ane Volš iz porodične kuće da bi pretražila objekat?

Telegraf 08.01.2023
Suprug je otišao jednim vozilom, a deca su prevežena drugim. Suprug nestale Ane Volš i njihova deca udaljeni su danas iz porodične kuće u Kohasetu, prenose američki mediji. Fox News Digital objavio je da je došao u posed fotografija na kojma se… »
Američka policija ponovo došla u kuću nestale Ane Volš

Američka policija ponovo došla u kuću nestale Ane Volš

Nova 08.01.2023
Američki istražitelji ponovo su došli u kuću nestale Ane Volš. Oko prilaza kuće bilo je parkirano više obeleženih i neobeleženih automobila, a istražitelji su kružili oko kuće. Istražitelji su celo jutro ulazili i izlazili iz kuće, pišu… »
Prvo oglašavanje majke nestale Ane Volš: "Samo da je ona živa i zdrava, ostalo mi nije važno!"

Prvo oglašavanje majke nestale Ane Volš: "Samo da je ona živa i zdrava, ostalo mi nije važno!"

Telegraf 08.01.2023
Ona kaže da je Ana samo tri sata nakon poziva koje je uputila majci, sestri i kumi pozvala taksi kako bi otišla na aerodrom. Milanka Ljubičić, majka Beograđanke Ane Volš (39), koja je nestala u novogodišnjoj noći u američkoj državi Masačusets… »
"Bilo je pogrešno vreme i mesto": Blizak prijatelj Ane koja je nestala u Americi otvorio dušu za "Blic": "Sumnjam da je neko…

"Bilo je pogrešno vreme i mesto": Blizak prijatelj Ane koja je nestala u Americi otvorio dušu za "Blic": "Sumnjam da je neko…

Blic 08.01.2023
- Majka i sestra su očajne, čekamo vesti o našoj Ani. Sumnjam da je neko prošao i pokupio je i odveo u nepoznatom pravcu, to je samo pretpostavka, ali ne verujem da je bilo planski - priča za "Blic" Nenad N., blizak prijatelj Ane Volš (39) koja je… »
Samo da mi je ćerka živa! U četiri zida razmišljam da li je dobro: Majka nestale Ane Volš otvorila dušu za Kurir…

Samo da mi je ćerka živa! U četiri zida razmišljam da li je dobro: Majka nestale Ane Volš otvorila dušu za Kurir…

Kurir 08.01.2023
Milanka Ljubičić u ekskluzivnoj ispovesti za Kurir otkrila kada je poslednji put videla i čula ćerku Anu Volš (39), koja je 1. januara misteriozno nestala u SAD. Samo da je moja Ana živa i zdrava, ostalo mi nije važno! Ovim rečima za Kurir… »
CNN: Traje potraga za ženom srpskog porekla, isušen bazen, angažovan helikopter

CNN: Traje potraga za ženom srpskog porekla, isušen bazen, angažovan helikopter

N1 Info 08.01.2023
U Kohasetu, u blizini Bostona, i dalje traje potrega za ženom srpskog porekla Anom Volš, izveštava novinar CNN-a Ted Vejmen. Potraga za ženom srpskog porekla i majkom troje dece, nastavljena je u blizini mesta gde je poslednji put viđena rano ujutru… »
Policija se vratila u kuću nestale Ane Volš

Policija se vratila u kuću nestale Ane Volš

Telegraf 08.01.2023
Policija je juče objavila da je završila pretragu okoline kuće nestale Ane. Policijski službenici danas su se ponovo vratili u kuću nestale Ane Volš, majke troje dece, poreklom iz Beograda, koja je nestala pre devet dana. Ispred kuće parkirano je… »
Isušen bazen i pretražen kanal pored kuće: Američka policija prebacila potragu za nestalom Beograđankom u Vašington

Isušen bazen i pretražen kanal pored kuće: Američka policija prebacila potragu za nestalom Beograđankom u Vašington

Blic 08.01.2023
Jedinica za specijalne slučajeve američke policije pretražila je područje oko kuće Beograđanke Ane Volš koja je nestala u noći između 31. decembra i 1. januara u Americi. Kako prenose američki mediji isušen je bazen u njenoj kući, a pretražen… »
"Zvuči kao da naručuje picu": Burne reakcije nakon obraćanja muža Ane koja je nestala u Americi: Svi sumnjaju u njegovu…

"Zvuči kao da naručuje picu": Burne reakcije nakon obraćanja muža Ane koja je nestala u Americi: Svi sumnjaju u njegovu…

Blic 08.01.2023
Misteriozni nestanak lepe Beograđanke Ane Volš (39) podigao je celu Ameriku na noge, a posle izjava njenog supruga Brajana Volša, svi sumnjaju u njegovu i iskrenost i zabrinutost. Naime, juče je na internetu objavljeno ekskluzivno obraćanje Brajana… »
"Iznajmila je kuću pre nestanka": Oglasio se suprug nestale Srpkinje u Americi i poslao potresni apel javnosti: Molim vas…

"Iznajmila je kuću pre nestanka": Oglasio se suprug nestale Srpkinje u Americi i poslao potresni apel javnosti: Molim vas…

Blic 08.01.2023
Muž nestale Srpkinje Ane, Brajan Volš oglasio se za američke medije i progovorio o nestanku svoje supruge. - Dobar dan, ja sam Brajan Volš. Ane nema već nekoliko dana, proveravao sam na poslu, ali je nema. Iznajmila je kuću u mestu gde je bila (zbog… »
"Ako ste pričali sa Anom, molim vas da mi javite": Apel supruga nestale Beograđanke, objavljen audio snimak

"Ako ste pričali sa Anom, molim vas da mi javite": Apel supruga nestale Beograđanke, objavljen audio snimak

Telegraf 08.01.2023
Anin nestanak prijavio je njen suprug u sredu, istovremeno sa njenim kolegom u Vašingtonu, gde je trebalo da odleti 1. januara, ali se navodno nije ni ukrcala u avion. Američki mediji objavili su audio snimak Brajana Volša, supruga Ane Volš, rodom iz… »

Vesti dana »