Povezane vesti

Car ostavio aleks i završio sa Majom: Starletin otac očajan: "Znam njegov tajni plan, on je mrzi"

Car ostavio aleks i završio sa Majom: Starletin otac očajan: "Znam njegov tajni plan, on je mrzi"

Blic 08.01.2023
Filip Car i Aleksandra Nikolić su raskinuli, a on je odmah brže bolej potražio zamenu. On je ponovo započeo vezu sa Majom Marinković, a njen otac Radomir Marinkiović Taki ne može da sakrije razočarenje. "Tu vezu ne podržavam i nikad je neću… »
"Mučim se da joj kupim stan i skućim je, a ona s bitangom" Taki Marinković besan i očajan zbog ćerkine veze sa Filipom…

"Mučim se da joj kupim stan i skućim je, a ona s bitangom" Taki Marinković besan i očajan zbog ćerkine veze sa Filipom…

Kurir 08.01.2023
Maja Marinković, koja je nekoliko puta do sada obećala da nikada više neće biti u vezi sa bivšim dečkom Filipom Carem, ponovo je u vezi sa njim, zbog čega je njen otac Radomir Taki Marinković očajan. "Tu vezu ne podržavam i nikad je neću… »
Ja se mučim da joj kupim stan kad izađe, a ona... Otac rijaliti učesnice očajan zbog veze sa Filipom Carem

Ja se mučim da joj kupim stan kad izađe, a ona... Otac rijaliti učesnice očajan zbog veze sa Filipom Carem

Mondo 08.01.2023
Taki Marinković komentariše novo pomirenje Maje Marinković sa Filipom Carem u Zadruzi. Taki Marinković komentariše novo pomirenje Maje Marinković sa Filipom Carem u Zadruzi Maja Marinković, koja je nekoliko puta do sada obećala da nikada više… »

Vesti dana »