Povezane vesti
Stravično porodično nasilje u Zemunu: Napao suprugu, pa vitlao nožem kako bi se "obračunao" sa sinom
Telegraf 08.01.2023
Nasilniku je određeno zadržavanje do 48 sati. Na dan Božića dogodilo se stravično porodično nasilje u Zemunu. Kako saznaje Telegraf. L.R. (70) je u porodičnoj kući fizički i verbalno napao suprugu N.L. (67 ), a zatim i sina V.L. (41) koji je… »
Verbalno napao suprugu, pa zavitlao nožem Na sina: Strašno porodično nasilje na praznik u Zemunu
Kurir 08.01.2023
BEOGRAD - Na sam dan Božića dogodilo se teško porodično nasilje u Zemunu. L.R. (70) je u porodičnoj kući verbalno napao suprugu (67), a zatim i sina (41) koji je pokušao da ga zaustavi i s kojim je navodno hteo da se obračuna pošto je prethodno… »
Vesti dana »

Dačić: Uređaj koji je na fotografijama u medijima može da se koristi kao zvučni top, ali nije za to korišćen
Danas pre 33 minutajoš 33 povezane

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTV pre 20 minutajoš 24 povezane

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu
Jug press pre 5 satijoš 12 povezanih

Tragedija na koju FSS nije mogao da ćuti: Moćna poruka nakon smrti čuvenog fudbalera!
Hot sport pre 2 minutajoš 43 povezane