Povezane vesti

Četvorostruko ubistvo i samoubistvo u Severnoj Karolini

Četvorostruko ubistvo i samoubistvo u Severnoj Karolini

Politika 08.01.2023
HAJ POINT - Pet osoba je pronađeno bez znakova života u kući u Severnoj Karolini nakon što je, kako se pretpostavlja, jedan od stradalih ubio četvoro, a potom presudio i sam sebi, saopštila je policija. Policija Haj Pointa je potvrdila da su u kući… »
Strava u Karolini! Policija zatekla krvavu scenu u kući! Pronašla tela dvoje odraslih i troje maloletnika

Strava u Karolini! Policija zatekla krvavu scenu u kući! Pronašla tela dvoje odraslih i troje maloletnika

Kurir 08.01.2023
Pet osoba je pronađeno bez znakova života u kući u Severnoj Karolini nakon što je, kako se pretpostavlja, jedan od stradalih ubio četvoro, a potom presudio i sam sebi, saopštila je policija. Policija Haj Pointa je potvrdila da su u kući pronađena… »
SAD: Četvorostruko ubistvo i samoubistvo u Severnoj Karolini

SAD: Četvorostruko ubistvo i samoubistvo u Severnoj Karolini

RTV 08.01.2023
HAJ POINT - Pet osoba je pronađeno bez znaka života u kuci u Severnoj Karolini nakon što je, kako se pretpostavlja, jedan od stradalih ubio četvoro, a potom presudio i sam sebi, saopštila je policija. Policija Haj Pointa je potvrdila da su u kući… »
Jezivo! Policija zatekla krvavu scenu u kući! Pronašla tela dvoje odraslih i troje maloletnika, evo na šta se sumnja!

Jezivo! Policija zatekla krvavu scenu u kući! Pronašla tela dvoje odraslih i troje maloletnika, evo na šta se sumnja!

Mondo 08.01.2023
Kako su preneli mediji, dogodilo se četvorostruko ubistvo i samoubistvo u Severnoj Karolini. Kako su preneli mediji, dogodilo se četvorostruko ubistvo i samoubistvo u Severnoj Karolini. Pet osoba je pronađeno bez znakova života u kući u Severnoj… »

Vesti dana »