Povezane vesti

Trener Cibone čestitao božić i poručio: ‘Meni je izazov da igram protiv Partizana i Zvezde!’ (foto)

Trener Cibone čestitao božić i poručio: ‘Meni je izazov da igram protiv Partizana i Zvezde!’ (foto)

Hot sport 08.01.2023
Ubedljiva pobeda crno-belih! Košarkaši Partizana ostvarili su trijumf u okviru 14. kola Admiral bet ABA lige, jer su pred domaćom publikom nadigrali Cibonu. Utakmica u Štark Areni završena je rezultatom 93:68. Najefikasniji igrač u redovima… »
Nemilosrdni Partizan pregazio Cibonu u nekadašnjem klasiku, Anđušić blistao

Nemilosrdni Partizan pregazio Cibonu u nekadašnjem klasiku, Anđušić blistao

Nova 08.01.2023
Crno-beli razbili Cibonu. Košarkaši Partizana savladali su Cibonu rezultatom 93:68 u meču 18. kola ABA lige uz fantastičnu partiju Danila Anđušića, Alena Smailagića, i fantastično zakucavanje Matijasa Lesora. Crno-bel isu odlično ušli u meč… »
Partizan ubedljiv protiv Cibone u ABA ligi

Partizan ubedljiv protiv Cibone u ABA ligi

Beta 08.01.2023
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Beogradu ekipu Cibone sa 93:68 (17:19, 32:19, 25:19, 19:11), u utakmici 14. kola ABA lige. Bolji od ostalih u ekipi Partizana bio je Danilo Anđušić sa 22 poena, dva poena manje je postigao Alen Smailagić, a… »
Ivanović: Sada je najvažnije da osvežimo ekipu

Ivanović: Sada je najvažnije da osvežimo ekipu

Dnevnik 08.01.2023
SKOPLjE: „Zadovoljan sam jer smo stigli do cilja, stigli smo do pobede”, izjavio je trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović na konferenciji za medije nakon utakmice sa MZT-om. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras u Skoplju ekipu… »
Aba liga: Partizan savladao Cibonu

Aba liga: Partizan savladao Cibonu

Dnevnik 08.01.2023
Košarkaši Partizana pobedili su večeras na domaćem terenu ekipu Cibone rezultatom 93:68 (17:19, 32:19, 25:19, 19:11) u okviru 14. kola ABA regionalne lige. Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Alen Smailagić sa 20 postignutih poena, dok je Danilo… »
Anđušić "sipao" trojke, Partizan razbio Cibonu! Dominacija crno-belih u Areni - na srpski pogon!

Anđušić "sipao" trojke, Partizan razbio Cibonu! Dominacija crno-belih u Areni - na srpski pogon!

Mondo 08.01.2023
Ubedljiv trijumf crno-belih u Štark areni. Ubedljiv trijumf crno-belih u Štark areni Partizan je razbio Cibonu 93:68 (17:19, 32:19, 25:19, 19:11) i ostvario 12. "jadranski" trijumf ove sezone. Četvrti u nizu. Ekipa Željka Obradovića pitala se za sve… »
Partizan na srpski pogon deklasirao Cibonu

Partizan na srpski pogon deklasirao Cibonu

Sport klub 08.01.2023
Podeli : Košarkaši Partizana u 14. kolu ABA lige u "Štark areni" ubedljivo su pobedili Cibonu rezultatom 93:68. Crno-beli su zabeležili osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima (po četiri u Evroligi i regionalnoj ligi) i sa učinkom 12-2 prvi su… »
Partizan lako protiv Cibone pred duplu EL nedelju

Partizan lako protiv Cibone pred duplu EL nedelju

N1 Info 08.01.2023
Košarkaši Partizana u 14. kolu ABA lige u "Štark areni" ubedljivo su pobedili Cibonu rezultatom 93:68. Crno-beli su zabeležili osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima (po četiri u Evroligi i regionalnoj ligi) i sa učinkom 12-2 prvi su na tabeli… »
Ivanović delimično zadovoljan posle Skoplja

Ivanović delimično zadovoljan posle Skoplja

Sportske.net 08.01.2023
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je večeras da je zadovoljan pobedom i igrom u drugom poluvremenu protiv MZT-a iz Skoplja. "Ja sam zadovoljan pobedom i vrlo sam zadovoljan drugim poluvremenom što smo igrali. U prvom poluvremenu… »
Partizan ubedljivo savladao Cibonu: Anđušić i Smailagić izuzetno raspoloženi

Partizan ubedljivo savladao Cibonu: Anđušić i Smailagić izuzetno raspoloženi

Euronews 08.01.2023
​Partizan je na svom terenu došao do ubedljive pobede nad Cibonom 93:68 (17:19, 32:19, 25:19, 19:11) u okviru 14. kola AdmiralBet ABA lige. Gostujući tim je u prvoj četvrtini pružio odličan otpor, koji je slomljen u nastavku kada su izabranici… »
POLUVREME - Anđušuć kao protiv Monaka, Naneli opet na nuli

POLUVREME - Anđušuć kao protiv Monaka, Naneli opet na nuli

Sportske.net 08.01.2023
Završeno je prvo poluvreme utakmice 14. kola AdmiralBet ABA lige, Partizan u ''Štark Areni'' vodi protiv Cibone sa 49:38. Partizan večeras nastupa bez Zeka Ledeja, kao i Balše Koprivice koga zbog mononukleoze očekuje nova duža pauza, a priliku je… »

Vesti dana »