Povezane vesti

Princ Hari: Kraljevska porodica saučesnik u bolu i patnji moje supruge Megan

Princ Hari: Kraljevska porodica saučesnik u bolu i patnji moje supruge Megan

N1 Info 09.01.2023
Princ Hari je za odluku da objavi memoare koji otkrivaju razdore unutar britanske kraljevske porodice rekao da je reč o želji da ispriča svoju priču nakon 38 godina "izvrtanja istine". Hari je dao intervju za britanske mreže CBS i ITV u okviru… »
Princ Hari o memoarima: Imao sam želju da ispričam svoju priču nakon 38 godina "izvrtanja istine"

Princ Hari o memoarima: Imao sam želju da ispričam svoju priču nakon 38 godina "izvrtanja istine"

Novi magazin 09.01.2023
Princ Hari je za odluku da objavi memoare koji otkrivaju razdore unutar britanske kraljevske porodice rekao da je reč o želji da ispriča svoju priču nakon 38 godina "izvrtanja istine". Hari je dao intervju za britanske mreže Si-Bi-Es (CBS) i Aj-Ti-Vi… »
Princ Hari o odluci da objavi memoare: Kraljevska porodica je saučesnik u bolu i patnji moje supruge Megan

Princ Hari o odluci da objavi memoare: Kraljevska porodica je saučesnik u bolu i patnji moje supruge Megan

Danas 09.01.2023
Princ Hari je za odluku da objavi memoare koji otkrivaju razdore unutar britanske kraljevske porodice rekao da je reč o želji da ispriča svoju priču nakon 38 godina „izvrtanja istine“. Hari je dao intervju za britanske mreže Si-Bi-Es (CBS) i… »

Vesti dana »