Povezane vesti
Francuska vlada sutra će predstaviti reformu penzija
Danas 09.01.2023
U Francuskoj se pripremaju protesti, dok će vlada sutra da predstavi reformu penzija sa pomeranjem starosne granice za odlazak u penziju. Očekuje se da će starosna granica biti vraćena na 64 godine, umesto 62 godine, što je želja predsednika Emanuela… »
Makron planira da podigne starosnu granicu za odlazak u penziju, sindikati najavili otpor
Radio 021 09.01.2023
Vlada predsednika Francuske Emanuela Makrona pokušava da oživi njegovu inicijativu za ekonomske promene pokretanjem reforme penzionog sistema suočenog sa žestokim sindikalnim protivljenjem. Francuska premijerka Elizabet Born će u utorak izneti detalje o… »
Makron predlaže podizanje granice za penzionisanje za čak tri godine
Biznis.rs 09.01.2023
Francuska pred osetljivom reformom penzionog sistema. Vlada predsednika Francuske Emanuela Makrona (Emmanuel Macron), pokušava da oživi njegovu inicijativu za ekonomske reforme i ostvari veliku političku pobedu ove sedmice, pokretanjem reforme penzionog… »
Vesti dana »
Oglasio se MUP u Prištini: Sutra počinje podnošenje zahteva za boravišne dozvole i registraciju adrese
Euronews pre 7 minutajoš 34 povezane
Rat besni na Bliskom istoku: Iran razorio sve pred sobom u neviđenom raketnom napadu
Večernje novosti pre 22 minutajoš 30 povezanih
Prelepa Ruskinja oduševila Srbiju: Evo šta je uradila usred Amerike!
Večernje novosti pre 7 minutajoš 51 povezana





