Povezane vesti
Stevanović: Pobeda protiv Dinama imperativ
RTK 09.01.2023
Trener vaterpolista Radničkog iz Kragujevca Uroš Stevanović, izjavio je da su kragujevačkom klubu tri boda u predstojećoj utakmici protiv Dinama iz Tbilisija imperativ u borbi za plasman na Fajnal-ejt Lige šampiona. Radnički će sutra uveče od… »
Kragujevčanima pobeda na startu godine imperativ
Glas Šumadije 09.01.2023
U petom kolu Lige šampiona vaterpolisti Radničkog dočekuju najbolji gruzijski tim, Dinamo iz Tbilisija, u utorak od 20.30 časova, a u duhu praznika ulaz na ovu utakmicu biće besplatan za sve posetioce. Kragujevčani u ovaj duel ulaze posle… »
Vesti dana »

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 8 satijoš 4 povezane

Šok u Majamiju: Kraj za Karlosa Alkaraza i otvoren put Novaku Đokoviću (video)
Večernje novosti pre 49 minutajoš 5 povezanih

Stiže hladnije vreme, kiša i pljuskovi: Rhmz objavio prognozu za poslednju nedelju marta
Mondo pre 31 minutajoš 5 povezanih

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 8 satijoš 3 povezane

VIDEO Đoković odao poštu žrtvama pada nadstrešnice: "Molitve za 16"
Radio 021 pre 55 minutajoš 1 povezana