Povezane vesti

"Otišao je U besmrtnost": Održana komemoraija Zoranu Kaleziću, muk i tuga u Podgorici

"Otišao je U besmrtnost": Održana komemoraija Zoranu Kaleziću, muk i tuga u Podgorici

Blic 09.01.2023
Naronom pevači Zoranu Kaleziću održana je komemoracija u KIC-u "Budo Tomović" u Podgorici, gde su se članovi porodice, brojne kolege i prijatelji oprostili od njega. "U svojoj zemlji nisi dobio status koji ti pripada, ali mi je najdraže jer si na… »
Komemoracija zoranu kaleziću: Prijatelji i kolege odali počast muzičkoj legendi (foto/ video)

Komemoracija zoranu kaleziću: Prijatelji i kolege odali počast muzičkoj legendi (foto/ video)

Večernje novosti 09.01.2023
U VELIKOJ sali KIC-a "Budo Tomović" održana je komemoracija povodom smrti legende jugoslovenske muzike Zorana Kalezića. Foto: I. R. Komemoraciji su prisustvovali brojni prijatelji, kolege, predstavnici kulturnog života, te poštovaoci lika i dela… »
"Moj kum zoran kalezić je otišao U besmrtnost" Potresni govor na komemoraciji pevaču tera suze na oči neopisiva tuga

"Moj kum zoran kalezić je otišao U besmrtnost" Potresni govor na komemoraciji pevaču tera suze na oči neopisiva tuga

Kurir 09.01.2023
Od legendarnog crnogorskog pevača i legende jugoslovenske muzike Zorana Kalezića, koji je sahranjen na Badnji dan u Danilovgradu, poslednji put su se oprostili prijatelji, kumovi i kolege na komemoraciji koja je održana u KIC-u "Budo Tomović" u… »

Vesti dana »