Povezane vesti
Objavljeni rezultati istrage o smrti porodilje u Zadru: Ultrazvuk joj radili 11 puta, imala obilno krvarenje
Nova 09.01.2023
Stručni tim nije utvrdio propuste u medicinskom zbrinjavanju 22-godišnje porodilje koja je nakon rođenja zdravog deteta u novembru prošle godine u zadarskoj bolnici umrla od posledica hemoragičnog šoka, saopoštilo je Ministarstvo zdravlja… »
Rezultati istrage o smrti mlade porodilje u Zadru: Ultrazvuk su joj radili 11 puta, imala je obilno krvarenje
Telegraf 09.01.2023
Dete je rođeno zdravo i otpušteno je iz bolnice. Stručni tim nije utvrdio propuste u medicinskom zbrinjavanju 22-godišnje porodilje koja je nakon rođenja zdravog deteta u novembru prošle godine u zadarskoj bolnici umrla od posledica hemoragičnog… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi novosadskog univerziteta pola sata posle ponoći blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže (VIDEO, FOTO)
Danas pre 4 satijoš 4 povezane

VIDEO Haos ispred Skupštine Novog Sada: Policija pendrecima udara studente koji su blokirali zgradu
Nova pre 2 satajoš 3 povezane

Hladan dan, ujutro mestimično sa slabim mrazem, temperatura do 7 stepeni
RTV pre 6 satijoš 5 povezanih