Povezane vesti

Vučić: Moj sin Danilo nije bio u delegaciji Srbije na obeležavanju Dana RS

Vučić: Moj sin Danilo nije bio u delegaciji Srbije na obeležavanju Dana RS

N1 Info 09.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić demantovao je da je njegov sin Danilo bio na proslavi Dana Republike Srpske kao deo zvanične delegacije Srbije. „Lagali su podjednako i tajkunski mediji u Beogradu, i zagrebački i sarajevski, kako je deo zvanične… »
Vučić: Ponosan sam na Danilovu ljubav prema RS i srpskom narodu na KiM

Vučić: Ponosan sam na Danilovu ljubav prema RS i srpskom narodu na KiM

Dnevnik 09.01.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je na napade na njegovog sina Danila zbog toga što je otišao na proslavu Dana Republike Srpske u Banjaluku i Istočno Sarajevo, istakavši da je ponosan što su njegovom starijem sinu ljubav prema… »
Vučić odgovorio na napade: Ponosan sam što je Danilu ljubav prema RS i našem narodu na KiM važnija od svih drugih stvari

Vučić odgovorio na napade: Ponosan sam što je Danilu ljubav prema RS i našem narodu na KiM važnija od svih drugih stvari

Kurir 09.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografiju sa sinom Danilom na svom Instagramu i odgovorio na napade zbog toga što je njegov prvenac otišao na proslavu Dana Republike Srpske u Banja Luku i Istočno Sarajevo. - Ovo smo moj prvenac Danilo… »
„Predsednikov sin“ – nova institucija u Srbiji: „To što je uradio Vučić nisu radili ni Staljin ni Tito“

„Predsednikov sin“ – nova institucija u Srbiji: „To što je uradio Vučić nisu radili ni Staljin ni Tito“

Nova 09.01.2023
U svetskoj istoriji je nezabeleženo da je predsednik jedne države poslao svog sina u drugu državu na državničku ceremoniju kao što je učinio Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, poslavši svog sina na obeležavanje dana Republike Srpske u Bosnu i… »
Jugović reagovao na napade na sina predsednika Vučića: Danilo danas bio tamo gde bih i ja voleo da bude moje dete kad…

Jugović reagovao na napade na sina predsednika Vučića: Danilo danas bio tamo gde bih i ja voleo da bude moje dete kad…

Kurir 09.01.2023
Član Glavnog odbora SNS Bratislav Jugović navodi da se iza napada na Danila Vučića, zbog prisustva na proslavi povodom Dana Republike Srpske u Istočnom Sarajevu, krije napad na predsednika Aleksandra Vučića i na ceo srpski narod. - Danilo Vučić… »

Vesti dana »