Povezane vesti
EU traži da Iran zaustavi izvršenje smrtnih kazni: Francuska pozvala iranskog diplomatu na razgovor zbog pogubljenja i…
Blic 10.01.2023
Iranski otpravnik poslova u Francuskoj je pozvan na razgovor zbog pogubljenja i represije u Iranu, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova Francuske. - Saopštili smo otpravniku poslova Irana da najoštrije osuđujemo pogubljenja i represiju u… »
Olaf Šolc i Stefano Sanino osudili pogubljenja u Iranu
Danas 09.01.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc osudio je danas Iran zbog pogubljenja dvojice demonstranata i apelovao da se Teheran suzdrži od daljih smrtnih kazni, dok je generalni sekretar Evropske spoljnopolitičke službe Stefano Sanino na razgovor pozvao ambasadora Irana… »
Vesti dana »
"EU se ne sprema da Srbiji uskrati 1,5 milijardi evra", Brnabić reagovala na tvrdnje portala "Politiko" i na komentar evroposlanice: "Mogla bi da prestane da se meša u naša unutrašnja pitanja"
Blic pre 9 minutajoš 29 povezanih
Iranski zvaničnik: Predlog Irana u 10 tačaka osnova za dalje pregovore sa SAD
RTV pre 49 minutajoš 39 povezanih
Mićin, Juhas i Vučinić uputili čestitke vernicima i sveštenstvu SPC povodom Uskrsa
RTV pre 1 satjoš 25 povezanih
Janik Siner razbio i 7. tenisera sveta u Monte Karlu, Alkaraz strahuje od najgoreg scenarija
Telegraf pre 58 minutajoš 25 povezanih



