Povezane vesti

Luna otkrila privatne detalje iz braka sa Markom! Influenserka iznenadila u emisiji uživo, a na ovo pitanje posramljeno…

Luna otkrila privatne detalje iz braka sa Markom! Influenserka iznenadila u emisiji uživo, a na ovo pitanje posramljeno…

Kurir 10.01.2023
Luna Đogani komentarisala svoj porodični život, a na pitanje o snalaženju u kuhinji je posramljeno reagovala. Naime, Luna Đogani uživa u srećnom braku sa Markom Miljkovićem sa kojim je dobila ćerku Miu, a sada je otkrila detalje iz njihove… »
Sramota me da odgovorim na to pitanje! Luna Đogani iznenadila u emisiji uživo, zbog ovoga se skroz posramila!

Sramota me da odgovorim na to pitanje! Luna Đogani iznenadila u emisiji uživo, zbog ovoga se skroz posramila!

Mondo 10.01.2023
Luna Đogani komentarisala svoj porodični život, a na pitanje o snalaženju u kuhinji je posramljeno reagovala. Luna Đogani komentarisala svoj porodični život, a na pitanje o snalaženju u kuhinji je posramljeno reagovala. Luna Đogani, koja je… »
Luna Đogani: Nisam domaćica ali ništa nam ne fali, živi i zdravi!

Luna Đogani: Nisam domaćica ali ništa nam ne fali, živi i zdravi!

Svet plus 10.01.2023
Kakve su domaćice, kako se snalaze u kuhinji i šta spremaju svojoj porodici otkrile su Luna Đogani i Anabela Atijas u emisiji "Premijera - Vikend specijal". Nisam domaćica ali ništa nam ne fali, živi i zdravi! "Mene je sramota da odgovaram na to… »
"Sramota me je da odgovorim na to pitanje": Luna Đogani iskreno otkrila detalje iz braka sa Markom, u ovome nije savršena

"Sramota me je da odgovorim na to pitanje": Luna Đogani iskreno otkrila detalje iz braka sa Markom, u ovome nije savršena

Kurir 10.01.2023
Luna Đogani uživa u srećnom braku sa Markom Miljkovićem sa kojim je dobila ćerku Miu, a sada je otkrila detalje iz njihove svakodnevnice, te priznala kakva je domaćica. - Mene je sramota da odgovaram na to pitanje. Bila je slava, ono što sam znala… »
"Sramota me je da odgovorim na to pitanje": Luna Đogani otkrila detalj iz doma, Anabela dodala: "Trudim se da ih usrećim"

"Sramota me je da odgovorim na to pitanje": Luna Đogani otkrila detalj iz doma, Anabela dodala: "Trudim se da ih usrećim"

Blic 10.01.2023
Luna Đogani uživa u srećnom braku sa Markom Miljkovićem sa kojim je dobila ćerku Miu, a sada je otkrila detalje iz njihove svakodnevnice, te priznala kakva je domaćica. - Mene je sramota da odgovaram na to pitanje. Bila je slava, ono što sam znala… »

Vesti dana »