Повезане вести
Поповић: Београд на води симбол неправде, зашто се тамо прво гради вртић?
Н1 Инфо 10.01.2023
Председница београдског одбора Странке слободе и правде Мила Поповић упозорила је да за власт Српске напредне странке (СНС) у граду приоритет у изградњи инфраструктуре има насеље арапског инвеститора Београд на води, за рачун… »
ССП: Приоритетни вртић и школа за Београђане на води
Време 10.01.2023
Београд Док ће се у Београду на води на рачун пореских обвезника градити најсавремији вртић, људи у Миријеву, Борчи, насељу Степа Степановић, Младеновцу, Сремчици или Степојевцу и после толико година вапаја неће добити свој… »
„Симбол неправде коју СНС сеје“: Београд на води добија вртић, али неће Миријево, Борча, Младеновац и Сремчица
Нова 10.01.2023
Председница Градског одбора Странке слободе и правде Београд Мила Поповић изјавила је да за власт у Београду нескривено постоје грађани првог и другог реда. „Приоритет у изградњи инфраструктуре има насеље арапског инвеститора… »
Вести дана »
СРЦЕ: ЕУ да размотри мере личних санкција за оне у кругу власти који презиру закон и шире насиље
Недељник пре 23 минутајош 18 повезаних
Које су опције Србије док чека одговор Москве за НИС и гас? Неизвесност највећи проблем, не зна се ко су могући купци
Курир пре 49 минутајош 11 повезаних






