Povezane vesti

Horor u Nemačkoj! Učenik (17) izbo nasmrt profesorku: Bila je sama u učionici

Horor u Nemačkoj! Učenik (17) izbo nasmrt profesorku: Bila je sama u učionici

Kurir 10.01.2023
Učenik star 17 godina danas je nožem izbo profesorku u školi u Ibenbirenu u Nemačkoj koja je od posledica napada preminula. Prema navodima iz istrage, mladić se nešto pre tri sata posle podne potražio profesorku u školskoj zgradi, saopštili su… »
Učenik u Nemačkoj prijavio sam da je ubio nastavnicu

Učenik u Nemačkoj prijavio sam da je ubio nastavnicu

Politika 10.01.2023
BERLIN - Sedamnaestogodišnji mladićić osumnjičen je da je danas ubio nastavnicu u stručnoj školi na severozapadu Nemačke, saopštile su vlasti. Mladić je potražio svoju nastavnicu u školskoj zgradi u Ibenbuerenu, blizu holandske granice, koja je… »
Učenik u Nemačkoj sam sebe prijavio za ubistvo nastavnice u školi

Učenik u Nemačkoj sam sebe prijavio za ubistvo nastavnice u školi

N1 Info 10.01.2023
Sedamnaestogodišnji mladić osumnjičen je da je ubio nastavnicu u stručnoj školi na severozapadu Nemačke, saopštile su vlasti. Mladić je potražio svoju nastavnicu u školskoj zgradi u Ibenbuerenu, blizu holandske granice, koja je u to vreme bila… »
Učenik nasmrt izbo profesorku u Nemačkoj: "Bila je sama u učionici"

Učenik nasmrt izbo profesorku u Nemačkoj: "Bila je sama u učionici"

Telegraf 10.01.2023
Osumnjičeni je sam pozvao policiju i predao se. Sedamnaestogodišnji učenik danas je nožem izbo profesorku u školi u Ibenbirenu u Nemačkoj koja je od posledica napada preminula. Prema navodima iz istrage, mladić se nešto pre tri sata posle podne… »
Učenik (17) masakrirao profesorku pa se predao policiji! Horor u školi, cela zemlja u šoku - bila je sama u učionici

Učenik (17) masakrirao profesorku pa se predao policiji! Horor u školi, cela zemlja u šoku - bila je sama u učionici

Mondo 10.01.2023
U Nemačkoj je profesorka u Ibenbirenu preminula nakon što ju je izbo nožem 17-godišnji učenik. U Nemačkoj je profesorka u Ibenbirenu preminula nakon što ju je izbo nožem 17-godišnji učenik. Učenik od 17 godina je danas u Nemačkoj izbo nožem… »
Tinejdžer nasmrt izbo profesorku: Horor u Nemačkoj: Nesrećna žena bila sama u učionici tokom napada

Tinejdžer nasmrt izbo profesorku: Horor u Nemačkoj: Nesrećna žena bila sama u učionici tokom napada

Blic 10.01.2023
Tinejdžer (17) u školi u Nemačkoj, danas oko 15 sati, nožem izbo svoju profesorku koja je od posledica napada preminula na licu mesta, a on se kasnije sam predao. Prema navodima tamošnjih medija, mladić je potražio profesorku u školskoj zgradi… »

Vesti dana »