Povezane vesti

Ivan Marinković nema pojma kada mu se rodio sin Željko: Šokirao sve izjavom, a ovako se pravdao posle ispada

Ivan Marinković nema pojma kada mu se rodio sin Željko: Šokirao sve izjavom, a ovako se pravdao posle ispada

Blic 11.01.2023
Ivan Marinković u rijalitiju "Zadruga" zbližio se sa svojim sinom Željkom, a sada je sve šokirao odgovorom kade je dobio pitanje vezano za naslednika. Naime, Ivaan Marinković, Lazar Čolić Zola, Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica gostovali su… »
"Želim Da Miljana nema više dece": Marija šokirala sve izjavom, a Ivan Marinković skočio i postideo je za sva vremena

"Želim Da Miljana nema više dece": Marija šokirala sve izjavom, a Ivan Marinković skočio i postideo je za sva vremena

Blic 11.01.2023
Najpopularnija petorka iz "Zadruge", koju čine: Miljana Kulić, njen sadašnji dečko Lazar Čolić Zola, njen bivši dečko Nenad Macanović Bebica, bivši dečko sa kojim je dobila sina Ivan Marinković i zadrugarkina mama Marija Kulić, gostovali su… »
"Ne smem da kažem da mi je Miljana srodna duša": Kulićke, Zola i Bebica napravili haos u emisiji uživo: "Napolju bi sve…

"Ne smem da kažem da mi je Miljana srodna duša": Kulićke, Zola i Bebica napravili haos u emisiji uživo: "Napolju bi sve…

Blic 11.01.2023
Miljana Kulić gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića sa majkom Marijom, bivšim dečkom Nenadom Macanovićem Bebicom i sadašnjim momkom Lazarom Čolićem Zolom, a vrlo brzo nastao je haos u studiju. - Mislim da bi i Džeri Springer izgoreo da ima… »

Vesti dana »