Povezane vesti

Australijan open uvodi važno pravilo zbog Đokovića

Australijan open uvodi važno pravilo zbog Đokovića

Politika 11.01.2023
Još malo vremena ostalo je do početka Australijan opena, a iako je u Adelejdu imao veliku podršku navijača Novak Đoković nije siguran na koji način će ga dočekati u Melburnu. Kako slučajno ne bi došlo do neprijatnosti po najboljeg srpskog… »
Đoković o deportaciji iz Australije: Samo sam se pridržavao pravila

Đoković o deportaciji iz Australije: Samo sam se pridržavao pravila

Politika 11.01.2023
MELBURN – Najbolji srpski teniser Novak Đoković ponovio je danas da se prošle godine pridržavao pravila prilikom ulaska u Australiju. Đoković je 16. januara prošle godine deportovan iz Australije nakon što je odbijena njegova žalba na ukidanje… »
Gledaoci mogu da budu izbačeni ako budu vređali Đokovića

Gledaoci mogu da budu izbačeni ako budu vređali Đokovića

Vesti online 11.01.2023
Gledaoci na mečevima Otvorenog prvenstva Australije (Australijan open) upozoreni su da rizikuju da budu izbačeni sa tribina ukoliko budu na bilo koji način vređali najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića, javio je AFP. Đoković će se sledeće… »
Ko bude vređao takmičare leteće sa tribina: Australijan open preventivno štiti Đokovića

Ko bude vređao takmičare leteće sa tribina: Australijan open preventivno štiti Đokovića

Danas 11.01.2023
Organizatori prvog grend slema u 2023. godini izdali oštro upozorenje publici u Melburnu. Ceo svet je radoznao da vidi kako će se Australijanci ophoditi prema Novaku Đokoviću tokom turnira u „Rod Lejver areni“ (16 – 29. januar). Ne računajući… »
Nadal prvi nosilac na Australijan openu, Đoković četvrti

Nadal prvi nosilac na Australijan openu, Đoković četvrti

Politika 11.01.2023
MELBURN – Španski teniser Rafael Nadal postavljen je za prvog nosioca na Australijan openu u odsustvu povređenog prvog igrača sveta Karlosa Alkarasa, dok je Novak Đoković četvrti nosilac na prvom grend slemu u sezoni, saopštili su danas… »
Đoković o deportaciji iz Australije: Samo sam se pridržavao pravila

Đoković o deportaciji iz Australije: Samo sam se pridržavao pravila

Vesti online 11.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković ponovio je danas da se prošle godine pridržavao pravila prilikom ulaska u Australiju. Đoković je 16. januara prošle godine deportovan iz Australije nakon što je odbijena njegova žalba na ukidanje vize. Odluku… »
Direktor Australijan opena preti zbog Đokovića: „Biće izbačeni – ne želimo ih!“

Direktor Australijan opena preti zbog Đokovića: „Biće izbačeni – ne želimo ih!“

Hot sport 11.01.2023
Jasan stav. Direktor Australijan opena, Kreg Tajli, često je ovih dana u centru pažnje kako se bliži početak samog turnira. Naravno, podsećaju Tajlija na prošlogodišnje probleme Novaka Đokovića i mogućnost da ima neke neprijatne situacije zbog… »
Đoković o prošlogodišnjoj deportaciji iz Australije: Držao sam se pravila

Đoković o prošlogodišnjoj deportaciji iz Australije: Držao sam se pravila

Dnevnik 11.01.2023
MELBURN: Najbolji srpski teniser Novak Đoković ponovio je danas da se prošle godine pridržavao pravila prilikom ulaska u Australiju. Đoković je 16. januara prošle godine deportovan iz Australije nakon što je odbijena njegova žalba na ukidanje… »
"Ko vređa Novaka na Australijan openu, biće izbačen!"

"Ko vređa Novaka na Australijan openu, biće izbačen!"

Sportske.net 11.01.2023
Direktor Australijan opena Kreg Tajli upozorio je danas navijače da će biti izbačeni sa tribina ako budu na bilo koji način vređali srpskog tenisera Novaka Đokovića tokom mečeva na prvom grend slem turniru sezone u Melburnu, prenosi Herald san… »
Nadal prvi nosilac na Australijan Openu

Nadal prvi nosilac na Australijan Openu

Danas 11.01.2023
Španski teniser Rafael Nadal postavljen je za prvog nosioca na Australijan openu, dok je u ženskoj konkurenci to Iga Švjontek. Najbolji srpski teniser Novak Đoković, koji je devet puta trijumfovao u Melburnu, biće četvrti nosilac. Na Australijan… »
Tajli: Navijači će biti izbačeni ako budu vređali Đokovića u Melburnu

Tajli: Navijači će biti izbačeni ako budu vređali Đokovića u Melburnu

Dnevnik 11.01.2023
MELBURN: Direktor Australijan opena Kreg Tajli upozorio je danas navijače da će biti izbačeni sa tribina ako budu na bilo koji način vređali srpskog tenisera Novaka Đokovića tokom mečeva na prvom grend slem turniru sezone u Melburnu, prenosi… »
"Od mene su napravili negativca": Novak Đoković o prošloj sezoni u Australiji: Nisam uradio ništa loše!

"Od mene su napravili negativca": Novak Đoković o prošloj sezoni u Australiji: Nisam uradio ništa loše!

Večernje novosti 11.01.2023
NOVAK Đoković je očekivano glavna tema u australijskim medijima, naveliko prenose njegovu izjavu u kojoj ponavlja da prethodne godine nije uradio ništa loše, "samo je pratio pravila". Foto: Profimedia/AP Nakon deportacije prošle godine srpski… »
AO - Nadal i Švjontek prvi nosioci, Đoković četvrti!

AO - Nadal i Švjontek prvi nosioci, Đoković četvrti!

Sportske.net 11.01.2023
Španski teniser Rafael Nadal postavljen je za prvog nosioca na Australijan openu u odsustvu povređenog prvog igrača sveta Karlosa Alkaraza, dok je Novak Đoković četvrti nosilac na prvom grend slemu u sezoni, saopštili su danas organizatori. Alkaraz… »
„Samo sam želeo da izađem i odem kući“: Đoković pričao o paklu koji je prošao prošle godine u Australiji!

„Samo sam želeo da izađem i odem kući“: Đoković pričao o paklu koji je prošao prošle godine u Australiji!

Hot sport 11.01.2023
Smatra da se pridžavao pravila. Novak Đoković, zabrinuo je svoje navijače jutros, nakon što je napustio trening nakon samo 36 minuta. Međutim, vrlo brzo je i on sam potvrdio da nije ništa ozbiljno u pitanju. Kasnije je u intervjuu za Kanal devet po… »
Nadal prvi nosilac na Australijan openu, Đoković četvrti, Kecmanović 27.

Nadal prvi nosilac na Australijan openu, Đoković četvrti, Kecmanović 27.

Vesti online 11.01.2023
Španski teniser Rafael Nadal postavljen je za prvog nosioca na Australijan openu, saopštili su danas u Melburnu organizatori prvog grend slem turnira sezone. Najbolji srpski teniser Novak Đoković, koji je devet puta trijumfovao u Melburnu, biće… »
Nadal prvi nosilac na AO, Đoković četvrti, Kecmanović 27.

Nadal prvi nosilac na AO, Đoković četvrti, Kecmanović 27.

Sport klub 11.01.2023
Podeli : Španski teniser Rafael Nadal postavljen je za prvog nosioca na Australijan openu, saopštili su danas u Melburnu organizatori prvog grend slem turnira sezone. Najbolji srpski teniser Novak Đoković, koji je devet puta trijumfovao u Melburnu… »
Nadal prvi nosilac na Australijan openu, Đoković četvrti

Nadal prvi nosilac na Australijan openu, Đoković četvrti

Novi magazin 11.01.2023
Španski teniser Rafael Nadal postavljen je za prvog nosioca na Australijan openu u odsustvu povređenog prvog igrača sveta Karlosa Alkarasa, dok je Novak Đoković četvrti nosilac na prvom grend slemu u sezoni, saopštili su danas organizatori. Alkaras… »

Vesti dana »