Povezane vesti

DNK koji je nađen pod noktima Ivane sa Zvezdare na veštačenju: Otkriće da li je prijatelj bio i njen dželat

DNK koji je nađen pod noktima Ivane sa Zvezdare na veštačenju: Otkriće da li je prijatelj bio i njen dželat

Telegraf 11.01.2023
"Zaista je još uvek rano bacati sumnju na bilo koga kao potencijalnog ubicu, jer se čeka rezultat DNK koji je nađen ispod njenih noktiju" Prijatelj Ivane Krivokapić koja je nađena mrtva u zaključanom stanu na Zvezdari, prema prvim nezvaničnim… »
Raspisana poternica za muškarcem iz CG zbog ubistva Ivane na zvezdari: Svi tragovi vode ka mladiću iz Vusanja

Raspisana poternica za muškarcem iz CG zbog ubistva Ivane na zvezdari: Svi tragovi vode ka mladiću iz Vusanja

Kurir 11.01.2023
Policija je raspisala potragu za Albancem iz Crne Gore Jetmirom G. čije je prebivalište u selu Vusanje nadomak Plava kako bi razjasnila sve okolnosti ubistva Ivane Krivokapić (26) iz Lovćenca čije je telo pronađeno u iznajmljenom stanu u Beogradu… »
Šta se dešavalo dan pre ubistva studentkinje Ivane? Pojavili se novi detalji istrage - Na poslu joj svratio prijatelj!

Šta se dešavalo dan pre ubistva studentkinje Ivane? Pojavili se novi detalji istrage - Na poslu joj svratio prijatelj!

Mondo 11.01.2023
Samo dan pre ubistva, osumnjičeni J.G. je sačekao Ivanu K. da završi smenu na poslu. Samo dan pre ubistva, osumnjičeni J.G. je sačekao Ivanu K. da završi smenu na poslu. Dan pre ubistva Ivane K. osumnjičeni J. G. čekao ju je na poslu, u kafiću… »
Danas bi napunila 27. Godina, prerano ubrani cvete! Olasio se stric ubijene Ivane sa Zvezdare potresnom porukom (foto)

Danas bi napunila 27. Godina, prerano ubrani cvete! Olasio se stric ubijene Ivane sa Zvezdare potresnom porukom (foto)

Mondo 11.01.2023
Za sada sve ukazuje na to da je J. G. osumnjičen za njeno ubistvo. Za sada sve ukazuje na to da je J. G. osumnjičen za njeno ubistvo. Za ubistvo Ivane K., studentkinje koja je pronađena mrtva u stanu na Zvezdari 24. decembra, osumnjičen je njen… »
Mi smo drugari sa planinarenja, optužujete me jer sam Albanac! Ovako je osumnjičeni reagovao na pitanje o ubistvu Ivane

Mi smo drugari sa planinarenja, optužujete me jer sam Albanac! Ovako je osumnjičeni reagovao na pitanje o ubistvu Ivane

Mondo 11.01.2023
Fotografiije nastale pre četiri meseca, a na njima su on i Ivana naizmenično sa kapom Deda Mraza. Fotografiije nastale pre četiri meseca, a na njima su on i Ivana naizmenično sa kapom Deda Mraza. Ivana K. (26), studentkinja koja je pronađena mrtva u… »
Pronađen DNK ispod ivaninih noktiju! Ona se branila od svog dželata, ali ovo će otkriti istinu

Pronađen DNK ispod ivaninih noktiju! Ona se branila od svog dželata, ali ovo će otkriti istinu

Mondo 11.01.2023
Kako je istakao izvor iz policije, istinu bi trebalo da pokaže DNK koji je nađen ispod njenih noktiju. Kako je istakao izvor iz policije, istinu bi trebalo da pokaže DNK koji je nađen ispod njenih noktiju. J. G., Albanac iz Crne Gore, prijatelj Ivane… »
2 Motiva ubistva Ivane na zvezdari! Novi detalji istrage, porodica ubijene želi samo jednu stvar!

2 Motiva ubistva Ivane na zvezdari! Novi detalji istrage, porodica ubijene želi samo jednu stvar!

Mondo 11.01.2023
Porodica ubijene studentkinje Ivane Krivokapić (26) sa Zvezdare očekuje najstrožu moguću kaznu za počinioca, a sumnjaju na dva moguća motiva ubistva. Porodica ubijene studentkinje Ivane Krivokapić (26) sa Zvezdare očekuje najstrožu moguću kaznu… »
On je Ivanu ispratio kući kobne večeri! Radio kao vodič, upoznali se na planinarenju - nosio fantomku preko lica! (foto)

On je Ivanu ispratio kući kobne večeri! Radio kao vodič, upoznali se na planinarenju - nosio fantomku preko lica! (foto)

Mondo 11.01.2023
Albanac iz Crne Gore, J.G.,je poslednji video živu Ivanu Krivokapić (26) koja je 24. decembra 2022. godine ubijena u svom stanu na Zvezdari. Albanac iz Crne Gore, J.G.,je poslednji video živu Ivanu Krivokapić (26) koja je 24. decembra 2022. godine… »
Mala moja devojčice stradala si od ruke monstruma Prijatelji se i dalje oprašataju od ubijene Ivane nema više moje amazonke…

Mala moja devojčice stradala si od ruke monstruma Prijatelji se i dalje oprašataju od ubijene Ivane nema više moje amazonke…

Kurir 11.01.2023
Od studentkinje Ivane K. (26) koja je brutalno ubijena 24. decembra u iznajmljenom stanu na Zvezdari i dalje se opraštaju prijatelji na društvenim mrežama. Devojka iz Vojvodine, podsetimo, imala je podlive na vratu, povrede usne, oka i ruke. Nađena je… »
Zajedno planinarili, srceparajućim porukama se opraštao a sada ga dovode u vezu s ubistvom: Ivanin prijatelj objavljivao…

Zajedno planinarili, srceparajućim porukama se opraštao a sada ga dovode u vezu s ubistvom: Ivanin prijatelj objavljivao…

Nova 11.01.2023
Telo Ivane K. (26) pronađeno je pre više od dve nedelje u stanu na Zvezdari, a nedelju dana kasnije saopšteno je da je reč o ubistvu. Ivanin ubica još uvek nije uhapšen, a u medijima se pojavila informacija da je osumnjičen i da svi tragovi vode ka… »
On je poslednji video Ivanu živu: Otkrivamo ko je osumnjičeni za ubistvo studentkinje sa Zvezdare, evo čime se bavi! Imao i…

On je poslednji video Ivanu živu: Otkrivamo ko je osumnjičeni za ubistvo studentkinje sa Zvezdare, evo čime se bavi! Imao i…

Kurir 11.01.2023
J. G, državljanin Crne Gore koji je, kako se sumnja, poslednji video živu Ivanu K. (26), studentkinju koja je 24. decembra 2022. nađena mrtva u svom iznajmljenom stanu na Zvezdari, radi kao vodič planinara na Prokletijama, a prilikom jedne takve ture… »
Student (23) je zadavio zbog ljubomore pa celu noć pio viski kraj njenog tela: Jezive podudarnosti sa ubistvom Ivane K.

Student (23) je zadavio zbog ljubomore pa celu noć pio viski kraj njenog tela: Jezive podudarnosti sa ubistvom Ivane K.

Kurir 11.01.2023
Za ubistvo studentkinje Ivane K. (26) na Zvezdari osumnjičen je njen prijatelj J.G, a ovaj jezivi zločin podsetio je na ubistvo koje se dogodilo pre 10 godina kada je student Aleksandar Š. zadavio svoju tadašnju devojku Stelu G. Podsetimo, Stelu G… »
Dan pre zločina bio na ivaninom poslu: Novi detalji istrage ubistva devojke na Zvezdari, osumnjičeni čekao da završi smenu…

Dan pre zločina bio na ivaninom poslu: Novi detalji istrage ubistva devojke na Zvezdari, osumnjičeni čekao da završi smenu…

Blic 11.01.2023
Dan pre ubistva Ivane Krivokapić osumnjičeni Jetmir G. čekao ju je na poslu, u kafiću gde je radila da završi smenu, nakon čega su otišli zajedno, saznaje "Blic". Prema informacijama koje posedujemo, Jetmir G. je bio u Beogradu dan pre nego što je… »
"Prvi put čujem za tog momka, video sam da je on osumnjičen" Potresna ispovest brata od strica ubijene Ivane na Zvezdari

"Prvi put čujem za tog momka, video sam da je on osumnjičen" Potresna ispovest brata od strica ubijene Ivane na Zvezdari

Kurir 11.01.2023
Brat od strica Ivane K. (26), devojke koja je ubijena na Zvezdari u iznajmljenom stanu krajem prošle godine, kaže da ne poznaje osumnjičenog za ovaj zločin. - Prvi put čujem za tog momka, nisam znao ništa, ni da su se družili niti bilo šta slično… »
Oglasio se brat Ivane koja je ubijena u iznajmljenom stanu na Zvezdari: Govorio o mladiću koji je navodno osumnjičen za njeno…

Oglasio se brat Ivane koja je ubijena u iznajmljenom stanu na Zvezdari: Govorio o mladiću koji je navodno osumnjičen za njeno…

Nova 11.01.2023
"Prvi put čujem za tog momka, nisam znao ništa, ni da su se družili niti bilo šta slično tome. Jutros sam video na vestima da je on osumnjičen", priča brat od strica Ivane Krivokapić (26), devojke koja je ubijena na Zvezdari u iznajmljenom stanu… »
Na dan rođenja Ivane otkriven i njen ubica, rođaci neutešni: „Onaj ko ti tako mladoj život uze, gubale ga naše gorke…

Na dan rođenja Ivane otkriven i njen ubica, rođaci neutešni: „Onaj ko ti tako mladoj život uze, gubale ga naše gorke…

Nova 11.01.2023
Na dan kada bi Ivana K. proslavila 27. rođendan, studentkinja koja je krajem prošle godine ubijena na Zvezdari, nezvaničnim putem saznalo se i ko je navodno stoji iza njenog ubistva. Njen stric, M. K., na društvenim mrežama posvetio je ubijenoj… »
Osumnjičeni za ubistvo Ivane sa zvezdare izbrisao njihove fotografije! Nije dostupan za policiju, aktivan na mrežama

Osumnjičeni za ubistvo Ivane sa zvezdare izbrisao njihove fotografije! Nije dostupan za policiju, aktivan na mrežama

Mondo 11.01.2023
Albanac J.G. iz Crne Gore koji je glavni osumljičeni za ubistvo Ivane K. je obrisao fotografije koje ih povezuju. Albanac J.G. iz Crne Gore koji je glavni osumljičeni za ubistvo Ivane K. je obrisao fotografije koje ih povezuju. Za ubistvo studentkinje… »
Postoje 2 moguća motiva ubistva lepe Ivane na Zvezdari: Prijatelji porodice otkrivaju šta će roditelji studentkinje…

Postoje 2 moguća motiva ubistva lepe Ivane na Zvezdari: Prijatelji porodice otkrivaju šta će roditelji studentkinje…

Kurir 11.01.2023
Porodica i prijatelji Ivane K. (26), studentkinje sa severa Srbije koja je 24. decembra 2022. ubijena u svom iznajmljenom stanu na Zvezdari u Beogradu, prema rečima našeg izvora bliskog porodici, očekuju najstrožu moguću kaznu za počinioca. Čeka se… »
"Onaj ko ti život uze gubale ga naše gorke suze": Oglasio se stric ubijene Ivane koja bi juče proslavila rođendan…

"Onaj ko ti život uze gubale ga naše gorke suze": Oglasio se stric ubijene Ivane koja bi juče proslavila rođendan…

Blic 11.01.2023
Ivana Krivokapić, studentkinja koja je pronađena mrtva u stanu na Zvezdari krajem prošle godine, juče bi proslavila svoj 27. rođendan. Tim povodom, oglasio se Ivanin stric potresnom porukom. - Strikova lepotice, danas bi napunila 27. godina, prerano… »
"Prvi put čujem za tog momka": Potresna ispovest brata od strica ubijene Ivane: "Naša Ivana se neće vratiti, ali bar da…

"Prvi put čujem za tog momka": Potresna ispovest brata od strica ubijene Ivane: "Naša Ivana se neće vratiti, ali bar da…

Blic 11.01.2023
- Prvi put čujem za tog momka, nisam znao ništa, ni da su se družili niti bilo šta slično tome. Jutros sam video na vestima da je on osumnjičen - priča za "Blic" brat od strica Ivane Krivokapić (26), devojke koja je ubijena na Zvezdari u… »
"Strikova lepotice, prerano ubrani cvete" Stric ubijene Ivane oglasio se povodom njenog rođendana: Onaj ko ti mladoj život…

"Strikova lepotice, prerano ubrani cvete" Stric ubijene Ivane oglasio se povodom njenog rođendana: Onaj ko ti mladoj život…

Kurir 11.01.2023
Ivana K., studentkinja koja je krajem prošle godine ubijena na Zvezdari, juče bi proslavila 27. rođendan, a tim povodom potresnom porukom, oglasio se i njen stric. "Strikova lepotica danas bi napunila 27. godina, prerano ubrani cvete! Onaj ko ti je… »

Vesti dana »