Povezane vesti

Džipsi je je jedno od najupečatljivijih lica koje bi na Evroviziju, a evo šta kaže o predrasudama s kojima se bori

Džipsi je je jedno od najupečatljivijih lica koje bi na Evroviziju, a evo šta kaže o predrasudama s kojima se bori

Nova 11.01.2023
Jovan Živadinović Džipsi, autovani gej romske nacionalnosti, jedan je od tridesetdvoje takmičara koji će pokušati da pobede na Pesmi za Evroviziju '23 i da predstavljaju Srbiju na najprestižnijem muzičkom takmičenju na svetu koje se ove godine… »
Ako će da me biju što nosim štikle, tući ću se! Gej Rom u trci za predstavnika Srbije na Eurosongu

Ako će da me biju što nosim štikle, tući ću se! Gej Rom u trci za predstavnika Srbije na Eurosongu

Mondo 11.01.2023
Jovan Živadinović Džipsi ušao u izbor takmičara koji će se boriti za mesto predstavnika Srbije na predstojećoj Pesmi Evrovizije. Jovan Živadinović Džipsi ušao u izbor takmičara koji će se boriti za mesto predstavnika Srbije na predstojećoj… »
"Trpeo sam uvrede jer sam gej i rom": On je među favoritima za srpskog predstavnika na Evroviziji: "Ako ću da se bijem zbog…

"Trpeo sam uvrede jer sam gej i rom": On je među favoritima za srpskog predstavnika na Evroviziji: "Ako ću da se bijem zbog…

Blic 11.01.2023
Prvi Rom koji se javno deklarisao kao gej, Jovan Živadinović Džipsi (21), postao je favorit za predstavnika Srbije na Evroviziji! Mladi pevač je s pesmom "Greh" prošao u takmičarski deo festivala Pesma za Evroviziju 2023, na kom će se sa još 31… »
Gej Rom bori se za odlazak na Evroviziju Džipsi sa 12 shvatio da je homoseksualac: Ako ću da se bijem što nosim štikle…

Gej Rom bori se za odlazak na Evroviziju Džipsi sa 12 shvatio da je homoseksualac: Ako ću da se bijem što nosim štikle…

Kurir 11.01.2023
Rom koji se javno deklarisao kao gej Jovan Živadinović Džipsi (21) jedan je od pevača koji će se boriti za predstavnika Srbije na Evroviziji! Mladi pevač je s pesmom "Greh" prošao u takmičarski deo festivala Pesma za Evroviziju 2023, na kom će se… »

Vesti dana »