Povezane vesti

Ana je imala brak pre Brajana! Radila u hotelu i ovako se prezivala, a onda je upoznala Volša! Bili su u tajnoj vezi?!

Ana je imala brak pre Brajana! Radila u hotelu i ovako se prezivala, a onda je upoznala Volša! Bili su u tajnoj vezi?!

Mondo 11.01.2023
Ani Volš brak sa Brajanom nije prvi. Ana se prezivala Knip i bila je udata za kuvara! Ani Volš brak sa Brajanom nije prvi. Ana se prezivala Knip i bila je udata za kuvara! Ana Volš, koja je nestala u novogodišnjoj noći, upoznala je Brajana Volša… »
Šok otkriće! Ana Volš imala brak pre Brajana! Ovako se prezivala, a onda je upoznala Brajana, bili su u tajnoj vezi?!

Šok otkriće! Ana Volš imala brak pre Brajana! Ovako se prezivala, a onda je upoznala Brajana, bili su u tajnoj vezi?!

Kurir 11.01.2023
Ana Volš, koja je nestala u novogodišnjoj noći, upoznala je Brajana Volša 2008. godine. U to vreme bila je navodno udata i prezivala se Ana Ljubičić Knip i radila je u hotelu "Veatleigh" Berkširu. Brajan Volš, sin poznatog bostonskog… »
"Ne verujem u dokaze koje je našla policija": Majka nestale Ane ne želi poveruje da je Brajan odgovoran za nestanak njene…

"Ne verujem u dokaze koje je našla policija": Majka nestale Ane ne želi poveruje da je Brajan odgovoran za nestanak njene…

Blic 11.01.2023
- Ne verujem da je tako nešto moguće.. Mislim da on nikada ne bi povredio moju ćerku, ne verujem ni u šta. Nikakva sam, a i toliko sam u depresiji da zaista ne znam šta da kažem. Samo ne mogu da poverujem da je Brajan za bilo šta kriv - priča za… »
"Znam da bih pustio haos u svoj život": Prijatelj Brajanovog oca otkrio koje mentalno oboljenje ima suprug nestale Ane Volš…

"Znam da bih pustio haos u svoj život": Prijatelj Brajanovog oca otkrio koje mentalno oboljenje ima suprug nestale Ane Volš…

Blic 11.01.2023
Ana Ljubičić Knip je 2008. godine bila ambiciozna, obrazovana mlada žena od 25 godina iz Beograda, kada je upoznala svog budućeg muža Brajana Volšea. Tačno 15 godina kasnije ona je misteriozno nestala... Kako piše Njujork Post, Ana je radila u… »
Ovako su se upoznali nestala Ana i njen muž Brajan! Priča kao iz romantičnih filmova, a onda usledio šok u vezi!

Ovako su se upoznali nestala Ana i njen muž Brajan! Priča kao iz romantičnih filmova, a onda usledio šok u vezi!

Mondo 11.01.2023
Nestala Ana Volš i njen suprug Brajan Volš su se upoznali kao po scenariju iz nekog romantičnog holivudskog filma. Nestala Ana Volš i njen suprug Brajan Volš su se upoznali kao po scenariju iz nekog romantičnog holivudskog filma. Ana Volš (39)… »

Vesti dana »