Povezane vesti

Alkaraz se vraća – poznato i u kom gradu

Alkaraz se vraća – poznato i u kom gradu

Sport klub 11.01.2023
Podeli : Prvi teniser sveta Karlos Alkaraz potrvrdio je da će učestvovati na turniru serije 250 u Buenos Ajresu, koji će biti održan od 13. do 19. februara. Devetnaestogodišnjem Špancu, koji se zbog povrede povukao sa Australijan Opena, turnir u… »
Đoković već u Melburnu može opet postati broj 1

Đoković već u Melburnu može opet postati broj 1

Politika 11.01.2023
Čak četiri tenisera imaju šansu da posle prvog grend slema stignu na vrh ATP liste. – Norvežanin Rud u najboljoj poziciji, a iz prikrajka vrebaju naš as i Grk Cicipas. Jedan od naslova za „blokbastera” u Melburnu može biti: četiri jurišnika… »
Alkaraz prijavljen za turnir u Buenos Ajresu

Alkaraz prijavljen za turnir u Buenos Ajresu

Sportske.net 11.01.2023
Prvi teniser sveta, Španac Karlos Alkaraz prijavljen je za turnir na šljaci u Buenos Ajredu koji počinje 13. februara, što bi mogao da bude njegov prvi turnir u novoj godini. Alkaraz je bio primoran da se povuče sa Australijan opena, prvog grend… »
Novak saznaje protivnike na AO: Evo kada je na programu žreb za prvi grend slem sezone i gde možete da ga pratite

Novak saznaje protivnike na AO: Evo kada je na programu žreb za prvi grend slem sezone i gde možete da ga pratite

Večernje novosti 11.01.2023
OSTALO je još pet dana do početka Australijan opena na koji Novak Đoković dolazi kao najveći favorit po kladionicama ali i predviđanjima stručnjaka. Ipak, pravila gren slema su takva da se nosioci na đrebu određuju prema stanju na ATP listi… »
Alkaras prijavljen za turnir u Buenos Ajresu

Alkaras prijavljen za turnir u Buenos Ajresu

Beta 11.01.2023
Prvi teniser sveta, Španac Karlos Alkaras prijavljen je za turnir na šljaci u Buenos Ajredu koji počinje 13. februara, što bi mogao da bude njegov prvi turnir u novoj godini. Alkaras je bio primoran da se povuče sa Australijan opena, prvog grend… »
Novak dobio (ne)očekivanu pomoć od zemljaka: Đoković sada ima otvoren put za povratak na prvo mesto, a za to je zaslužan…

Novak dobio (ne)očekivanu pomoć od zemljaka: Đoković sada ima otvoren put za povratak na prvo mesto, a za to je zaslužan…

Večernje novosti 11.01.2023
LASLO ĐERE postaje noća mora Kaspera Ruda. Srpski teniser eliminisao je trećeg igrača sveta posle preokreta i time osigurao plasman u četvrtfinale Oklenda, ali je istovremeno napravio veliku uslugu sunarodniku Novaku Đokoviću. M. Vukadinović Rud… »
Đere pobedio trećeg tenisera sveta Kaspera Ruda

Đere pobedio trećeg tenisera sveta Kaspera Ruda

Politika 11.01.2023
OKLAND – Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Oklandu, pošto je danas u osmini finala pobedio Norvežanina Kaspera Ruda 3:6, 6:3, 7:6 (7:3). Meč je trajao dva sata i sedam minuta. Ovo je bio drugi međusobni duel… »
Đere izbacio trećeg na svetu!

Đere izbacio trećeg na svetu!

N1 Info 11.01.2023
Laslo Đere pobedio je trećeg tenisera sveta Kaspera Ruda sa 3:6, 6:3, 7:6 (7-3) u drugom kolu turnira u Oklandu. Norvežanin, koji je sa velikim ambicijama počeo novu sezonu, osvojio je prvi set zahvaljujući brejkom u četvrtom gemu, a svoje gemove… »
Nadal prvi nosilac na AO, Đoković četvrti, Kecmanović 27.

Nadal prvi nosilac na AO, Đoković četvrti, Kecmanović 27.

N1 Info 11.01.2023
Španski teniser Rafael Nadal postavljen je za prvog nosioca na Australijan openu, saopštili su danas u Melburnu organizatori prvog grend slem turnira sezone. Najbolji srpski teniser Novak Đoković, koji je devet puta trijumfovao u Melburnu, biće… »
Odlučujući taj-brejk i pobeda Đerea nad Rudom (VIDEO)

Odlučujući taj-brejk i pobeda Đerea nad Rudom (VIDEO)

Sport klub 11.01.2023
Podeli : Srpski teniser Laslo Đere ostvario je u Oklandu jedan od najvećih trijumfa u karijeri savladavši Kaspera Ruda. Nekada se mučio u taj-brejkovima, ali sada je očigledno prevazišao taj psihološki problem. U četvrtfinalu ovog turnira iz… »
Đere nakon istorijske pobede: „Radio sam stvari koje nisu tipične za moju igru!“

Đere nakon istorijske pobede: „Radio sam stvari koje nisu tipične za moju igru!“

Hot sport 11.01.2023
Ogroman uspeh. Srpski teniser, Laslo Đere, danas je napravio verovatno najveću pobedu u svojoj karijeri s obzirom da je na turniru u Oklandu savladao trećeg igrača sveta Kaspera Ruda. Nakon meča istakao je da je veoma srećan, ali i iscrpljen. –… »
Đere: Sjajan je osećaj pobediti Ruda, iscrpljen sam i srećan

Đere: Sjajan je osećaj pobediti Ruda, iscrpljen sam i srećan

Dnevnik 11.01.2023
OKLAND: Srpski teniser Laslo Đere izjavio je da je srećan zbog trijumfa nad trećim igračem na ATP listi Norvežaninom Kasperom Rudom u osmini finala ATP turnira u Oklandu. Đere je posle velike borbe nadigrao Ruda 3:6, 6:3, 7:6 (7:3). "Sjajan je… »
Đere srušio trećeg na svetu!

Đere srušio trećeg na svetu!

Sport klub 11.01.2023
Podeli : Laslo Đere pobedio je trećeg tenisera sveta Kaspera Ruda sa 3:6, 6:3, 7:6 (7-3) u drugom kolu turnira u Oklandu. Norvežanin, koji je sa velikim ambicijama počeo novu sezonu, osvojio je prvi set brejkom u četvrtom gemu, a svoje gemove osvajao… »
Đere: Mnogo je prošlo vremena, srećan sam

Đere: Mnogo je prošlo vremena, srećan sam

Sport klub 11.01.2023
Podeli : Laslo Đere bio je veoma srećan posle pobede nad Kasperom Rudom u drugom kolu turnira iz serije 250 u Oklandu. Đere je došao do treće top 10 pobede u karijeri, bilo je 3:6, 6:3, 7:6 (9-7). „Zaista izvanredan osećaj. Prošlo je već neko… »
''Veliku sam bitku dobio'': Đere presrećan nakon najveće pobede u karijeri

''Veliku sam bitku dobio'': Đere presrećan nakon najveće pobede u karijeri

Večernje novosti 11.01.2023
Laslo Đere je vidno iscrpljen nakon možda i najveće pobede u karijeri. FOTO: AP Srpski teniser trijumfovao je u meču protiv trećeg tenisera sveta Kaspera Ruda rezultatom 2:1 (4:6, 6:4, 7:6). - Sjajan osećaj. Već neko vreme prošlo kad sam dobio Top… »
Laslo Đere izbacio trećeg tenisera sveta sa turnira u Oklandu

Laslo Đere izbacio trećeg tenisera sveta sa turnira u Oklandu

Danas 11.01.2023
Laslo Đere pobedio je trećeg tenisera sveta Kaspera Ruda sa 3:6, 6:3, 7:6 (7-3) u drugom kolu turnira u Oklandu. Za osvajanje prvog seta Rudu je bio potreban samo jedan brejk i on se dogodio u četvrtom gemu. Sigurnim servisima je onda koračao ka… »
Senzacija srpskog tenisera: Laslo Đere pobedio trećeg igrača na svetu!

Senzacija srpskog tenisera: Laslo Đere pobedio trećeg igrača na svetu!

Hot sport 11.01.2023
Sjajna pobeda. Srpski teniser, Laslo Đere pobedio je Kaspera Ruda, trećeg igrača na planeti sa 2:1 na turniru u Oklandu. Po setovima – 3:6, 6:3, 7:6. Norveški teniser, koji ove sezone želi da dođe do svoje prve grend slem titule, bolje je otvorio… »
Laslo Đere priredio veliko iznenađenje, eliminisao trećeg tenisera planete u Ouklendu

Laslo Đere priredio veliko iznenađenje, eliminisao trećeg tenisera planete u Ouklendu

Euronews 11.01.2023
Srpski teniser, Laslo Đere, ostvario je trijumf karijere budući da je u osmini finala Ouklenda eliminisao trećeg tenisera planete, Kaspera Ruda. I to je uradio posle velikog preokreta budući da je izgubio prvi set, ali je na kraju uspeo da elimiše… »
Đere "izbacio" trećeg igrača sveta! Srbin slavio nakon velike drame

Đere "izbacio" trećeg igrača sveta! Srbin slavio nakon velike drame

Večernje novosti 11.01.2023
Laslo Đere izbacio je Kaspera Ruda na turniru u Oklandu, nakon velike borbe i tri odigrana seta slavio je rezultatom 2:1 (3:6, 6:3, 7:6). FOTO: EPA Ovo je bio drugi međusobni duel Lasla i Kaspera, a oba su pripala srpskom asu. Drugi meč za redom… »

Vesti dana »