Povezane vesti
Svetski okean u prošloj godini najtopliji u istoriji merenja
Radio 021 11.01.2023
U 2022. godini Svetski okean je bio najtopliji u istoriji merenja, navodi se u najnovijoj studiji Nacionalne administracije za okeane i atmosferu SAD. Dodaje se da to pokazuje ogroman uticaj emisija štetnih gasova koje proizvodi ljudska aktivnost na… »
Nikad topliji okeani izazivaju kiše, poplave, uragane
N1 Info 11.01.2023
Svetski okeani bili su najtopliji ikada zabeleženi 2022. godine, što pokazuje duboke i sveprisutne promene koje su emisije izazvane ljudskim faktorom unele u klimu planete. Više od 90 odsto viška toplote zarobljene emisijom gasova staklene bašte… »
Svetski okean u 2022. godini najtopliji u istoriji merenja
Insajder 11.01.2023
U 2022. godini Svetski okean je bio najtopliji u istoriji merenja, navodi se u najnovijoj studiji Nacionalne administracije za okeane i atmosferu SAD i dodaje da to pokazuje ogroman uticaj emisija štetnih gasova koje proizvodi ljudska aktivnost na klimu… »
Vesti dana »

Srpski stručnjak za energiju iz Saveza električara otkrio da vam ovi uređaji prave veliki račun za struju
Nova pre 58 minutajoš 14 povezanih

Earshot rekonstruisao zvuk “soničnog oružja” sa beogradskog protesta (AUDIO)
Serbian News Media pre 1 satjoš 7 povezanih

uživo KRIZA NA BLISKOM ISTOKU U iranskim napadima pogođena bolnica u Izraelu, više od 25 povređenih širom zemlje
Euronews pre 4 satijoš 14 povezanih