Povezane vesti
Trudnica rodila mrtvu bebu na trajektu: Strašna scena na Braču, javila se zbog krvarenja, a onda je usledio pravi horor
Kurir 11.01.2023
Trudnica s Brača juče je čekala prevoz gliserima, koji nisu radili, pa su je prevezli tek kasnije helikopterom da bi u splitskoj bolnici izgubila bebu. Jutros je sama u vozilu na trajektu porodila mrtav plod, prenosi 24sata.hr. Gradonačelnica Supetra… »
Beroš: U KBC Split upućena zdravstvena inspekcija zbog slučaja trudnice
Euronews 11.01.2023
Hrvatski ministar zdravlja Vili Beroš uputio je zdravstvenu inspekciju u KBC Split nakon što je trudnica sa Brača jutros u automobilu na trajektu donela mrtvorođenče, a dan ranije satima čekala na hitni medicinski prevoz, jer su oba glisera hitne pomoći… »
Ginekolog kaže da trudnica s mrtvim plodom nije bila hitan slučaj: Beroš šalje inspekciju u Split
Telegraf 11.01.2023
Trudnica s Brača juče je satima čekala hitni medicinski prevoz u Split, a jutros je rodila mrtvi plod na trajektu. Hrvatski ministar zdravlja Vili Beroš je poslao zdravstvenu inspekciju u KBC Split nakon što je trudnica s Brača juče satima čekala hitni… »
Žena sa brača rodila mrtvo dete na trajektu: Satima čekala helikopter za Split
Večernje novosti 11.01.2023
NAKON višesatnog čekanja na dolazak helikoptera, zato što su oba glisera Hitne pomoći u Supetru na Braču neispravna i intervencije u splitskoj bonici, trudnica je jutros u automobilu na trajektu rodila mrtvu bebu, a njena drama je trajala čitava dva… »
Vesti dana »

Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel 196 dinara, benzin 177 dinara do 1. avgusta
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 27 povezanih

Aleksej Urusov novi predsednik, Dragutin Matanović prvi potpredsednik Odbora direktora NIS
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 20 povezanih

Francuska najavljuje priznanje Palestine, SAD kritikuju, Velika Britanija podržava
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 14 povezanih