Povezane vesti

"Policija radi svoje, pustite je da počiva u miru": Bolne reči strica Ivane koja je ubijena na Zvezdari

"Policija radi svoje, pustite je da počiva u miru": Bolne reči strica Ivane koja je ubijena na Zvezdari

Telegraf 11.01.2023
"Ne želim da komentarišem ništa o tome. Neka nadležni, policija, rade svoj posao. Pustite je da počiva u miru" Nakon vesti da je za ubistvo Ivane Krivokapić prema prvim nezvaničnim informacijama osumnjičen njen prijatelj kontaktirali smo njenog… »
Ovako su izgledala Ivanina poslednja 24 časa života: Prijatelj je čekao na poslu, dan kasnije nađena mrtva

Ovako su izgledala Ivanina poslednja 24 časa života: Prijatelj je čekao na poslu, dan kasnije nađena mrtva

Telegraf 11.01.2023
Dan pre ubistva Ivane Krivokapić J. G. ju je čekao na poslu, odnosno, u kafiću u kojem je radila, kamere ih snimile kako idu zajedno... Slučaj Ivane Krivokapić na Zvezdari i dalje je obavijen crnim velom misterije, iako se u javnosti pojavila… »
Oglasio se čovek kog dovode u vezu sa ubistvom Ivane na Zvezdari: Poslednji put smo se videli 23. decembra

Oglasio se čovek kog dovode u vezu sa ubistvom Ivane na Zvezdari: Poslednji put smo se videli 23. decembra

Telegraf 11.01.2023
"Pa mi smo bili u kontaktu svaki dan smo se čuli i onda pitala me kad ćeš doći u Beograd i pozvala me" Nakon što se u javnosti pojavila nezvanična informacija da je J. G. osumnjičen za ubistvo Ivane Krivokapić na Zvezdari kojoj je bio prijatelj… »
Ponovo se oglasio Albanac kog dovode u vezu sa ubistvom Ivane! "Ovo se može očekivati od svakog" - poslao apel portalima

Ponovo se oglasio Albanac kog dovode u vezu sa ubistvom Ivane! "Ovo se može očekivati od svakog" - poslao apel portalima

Mondo 11.01.2023
J. G. je u razgovoru je rekao da on nema veze sa ubistvom. J. G. je u razgovoru je rekao da on nema veze sa ubistvom. Nakon što se u javnosti pojavila nezvanična informacija da je J. G. osumnjičen za ubistvo Ivane Krivokapić na Zvezdari kojoj je bio… »

Vesti dana »