Povezane vesti
Stiže li IKEA konačno u Niš: Švedska kompanija kupila 14 hektara zemlje
N1 Info 11.01.2023
Još od 2009. godine više puta je najavljen dolazak švedske kompanije IKEA u Niš, a zasad je poznato, kako je rekla gradonačelnica Dragana Sotirovski, samo da je najveći prodavac nameštaja na svetu kupio 14 hektara prostora u Industrijskoj zoni u… »
IKEA stiže na jug Srbije? Kupili 14 hektara zemljišta! Kompanija otvara prostor u ovom gradu, oglasili se i Šveđani
Mondo 11.01.2023
Najveći prodavac nameštaja na svetu kupio 14 hektara prostora u Industrijskoj zoni u Čamurliji. Najveći prodavac nameštaja na svetu kupio 14 hektara prostora u Industrijskoj zoni u Čamurliji. Još od 2009. godine više puta je najavljen dolazak švedske… »
Da li Ikea dolazi u Niš: 13 godina se najavljuje otvaranje prodavnice, a sada su u tišini preduzeli prve korake
Danas 11.01.2023
Gradonačelnica Dragana Sotirovski kazala je da je švedska kompanija Ikea, čiji se dolazak u Niš najavljuje od 2009. godine, kupila 14 hektara prostora u Industrijskoj zoni u Čamurliji. U kompaniji, koja je svetki brend u oblasti uređenja doma, nisu… »
Vesti dana »
"Dobar dan za Kinu i Rusiju" Kalas o Trampovim carinama koje prete evropskim zemljama: "Možemo ovo da rešimo unutar NATO"
Blic pre 3 satajoš 4 povezane
Španija sigurna protiv Austrije, Srbiji neophodan trijumf protiv Nemačke
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
Rasizam, zloupotreba moći i posledice trauma: Ovo je jedna od najpotresnijih serija na Netfliksu snimljena po istinitoj priči
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Izrael se protivi odboru koji je sastavila Amerika: Netanjahu naložio da se pozove Rubio
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana




