Povezane vesti

Znam naš narod, zato sam morao da reagujem! Srbija na Mundijalu, a legenda poručuje: Francuska, Švedska - dobijamo ih!

Znam naš narod, zato sam morao da reagujem! Srbija na Mundijalu, a legenda poručuje: Francuska, Švedska - dobijamo ih!

Mondo 11.01.2023
Žikica Milosavljević veoma veruje u ovaj tim i spreman je da sa Tonijem Đeronom učestvuje u pisanju istorije srpskog rukometa! Žikica Milosavljević veoma veruje u ovaj tim i spreman je da sa Tonijem Đeronom učestvuje u pisanju istorije srpskog… »
Milosavljević veruje u uspeh: ‘Javnost s pravom ima očekivanja od ove generacije!’

Milosavljević veruje u uspeh: ‘Javnost s pravom ima očekivanja od ove generacije!’

Hot sport 11.01.2023
Dva dana dele nas od početka prestižnog turnira! Muška rukometna reprezentacija Srbije nalazi se u Katovicama gde u petak od 20 časova započinje svoj put na 28. Svetskom prvenstvu. Stručni štab jasno je odredio ciljeve pred svetsku rukometnu… »
„Rukometna javnost s pravom veruje u ovu generaciju“

„Rukometna javnost s pravom veruje u ovu generaciju“

Sport klub 11.01.2023
Podeli : Muška seniorska reprezentacija Srbije nalazi se u Katovicama, gde u petak od 20 časova započinje svoj put na 28. Svetskom prvenstvu. Stručni štab jasno je odredio ciljeve pred svetsku rukometnu smotru, ali se do njih dolazi utakmicu po… »

Vesti dana »