Povezane vesti
Dačić za RTV: Priznanja Kosova neće biti, stav o uvođenju sankcija Rusiji nepromenjen
RTV 11.01.2023
NOVI SAD - Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da su odnosi Srbije sa SAD u usponu ali da neće biti promene u ključnim stavovima o srpskog rukovodstva o priznanju tzv. Kosova i uvođenju sankcija Ruskoj federaciji. On je u emisiji… »
Dačić: Ulazak Kosova u Savet Evrope bi uticao na naš odnos sa tom organizacijom
Insajder 11.01.2023
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je danas da bi odnosi Srbije sa Savetom Evrope mogli da se pogoršaju ako ta organizacija primi Kosovo u članstvo i da Beograd možda neće učestvovati na samitu šefova vlada koji priprema predsedavajući Island… »
Odnosi sa SAD u usponu, ali priznanja Kosova i sankcija Rusiji neće biti
Dnevnik 11.01.2023
NOVI SAD: Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić ocenio je da su odnosi Srbije i SAD u usponu, ali da neće biti promene u ključnim stavovima srpskog rukovodstva o priznanju tzv. Kosova i uvođenju sankcija Ruskoj Federaciji. On je za RTV, govoreći o… »
Dačić: Ulazak Kosova u Savet Evrope bi uticao na naš odnos sa tom organizacijom
N1 Info 11.01.2023
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je da bi odnosi Srbije sa Savetom Evrope mogli da se pogoršaju ako ta organizacija primi Kosovo u članstvo i da Beograd možda neće učestvovati na samitu šefova vlada koji priprema predsedavajući Island. Dačić je… »
Vesti dana »
Medvedev: Stanovnici Grenlanda mogli bi da glasaju za pridruživanje Rusiji
Newsmax Balkans pre 10 minutajoš 31 povezana
U ponoć kreće nafta iz Janafa ka NIS-u, dok Mol i Rusi pregovaraju o promeni vlasništva
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 34 povezane
VIDEO Pogledajte zašto je isključen Dušan Mandić, dosuđen mu „brutaliti“
Nova pre 25 minutajoš 57 povezanih
Večeras novo naoblačenje, tokom noći i u utorak ujutru slab sneg ili slaba kiša
RTK pre 2 satajoš 36 povezanih





