Povezane vesti

Novak Đoković: Predstavili su me kao najvećeg zlikovca na svetu

Novak Đoković: Predstavili su me kao najvećeg zlikovca na svetu

Politika 12.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković govorio je za australijske medije o golgoti koju je prošao kada je prošle godine zadržan, a potom i proteran iz Australije iako je pre toga sa potpuno regularnom vizom došao u Melburn. Skandal sa proterivanjem tada prvog… »
Đoković: Kao da sam bio najveći zlikovac na svetu

Đoković: Kao da sam bio najveći zlikovac na svetu

Vesti online 12.01.2023
Kako se približava Australijan open sve je više podsećanja na horor koji je Novak Đoković doživeo pre godinu dana u ovoj zemlji. Skandal sa proterivanjem tada prvog tenisera sveta iako je pre toga sa potpuno regularnom vizom došao u Melburn, još… »
Nole: Kao da sam bio najveći zlikovac na svetu

Nole: Kao da sam bio najveći zlikovac na svetu

N1 Info 12.01.2023
Kako se približava Australijski open sve je više podsećanja na horor koji je Novak Đoković doživeo pre godinu dana u ovoj zemlji. Skandal sa proterivanjem tada prvog tenisera sveta iako je pre toga sa potpuno regularnom vizom došao u Melburn, još… »
„Kao da sam bio najveći zlikovac na svetu“: Đoković ima bolna sećanja na prošlogodišnju „medijsku oluju“ u čijem…

„Kao da sam bio najveći zlikovac na svetu“: Đoković ima bolna sećanja na prošlogodišnju „medijsku oluju“ u čijem…

Danas 12.01.2023
Kako se približava Otvoreno prvenstvo Australije (16 – 29. januar) sve je više podsećanja na horor koji je srpski teniser doživeo pre godinu dana u ovoj zemlji. Skandal sa proterivanjem tada prvog tenisera sveta, iako je pre toga sa potpuno… »
Nole: Kao da sam bio najveći zlikovac na svetu

Nole: Kao da sam bio najveći zlikovac na svetu

Sport klub 12.01.2023
Podeli : Kako se približava Australijski open sve je više podsećanja na horor koji je Novak Đoković doživeo pre godinu dana u ovoj zemlji. Skandal sa proterivanjem tada prvog tenisera sveta iako je pre toga sa potpuno regularnom vizom došao u… »

Vesti dana »