Povezane vesti

Brajan Volš će robijati! Dve ključne činjenice su protiv njega: Ako nikada ne nađu Anu Volš, ovi ljudi ga šalju u…

Brajan Volš će robijati! Dve ključne činjenice su protiv njega: Ako nikada ne nađu Anu Volš, ovi ljudi ga šalju u…

Kurir 12.01.2023
Slučaj nestale Ane Volš već 12 dana zaokuplja američku i srpsku javnost. Ona se i dalje vodi kao nestala, mada istražitelji sve više veruju da se radi o ubistvu Beograđanke, jer je malo verovatno da bi majka troje dece, uspešna u svom poslu, imala… »
"Ana me poljubila i rekla mi..." Brajan Volš ispričao svoju verziju nestanka supruge, ali ovo je zaboravio, ali ne i…

"Ana me poljubila i rekla mi..." Brajan Volš ispričao svoju verziju nestanka supruge, ali ovo je zaboravio, ali ne i…

Kurir 12.01.2023
Nestanak Ane Volš (39), Beograđanke koja godinama živi u Masačusetsu, još je obavijen velom misterije, a njen suprug Brajan (46), koji je uhapšen zbog ometanja istrage, ispričao je policajcima kako je izgledao trenutak kada je njegova supruga… »
Procurile poruke aninog muža: Na dan njenog nestanka misteriozno izgubio telefon, našao ga tek kada je išao da kupi kiselinu…

Procurile poruke aninog muža: Na dan njenog nestanka misteriozno izgubio telefon, našao ga tek kada je išao da kupi kiselinu…

Blic 12.01.2023
Majk Silva koji je iznajmljivao stan od Ane Volš i njenog supruga Brajana objavio je na društvenim mrežama deo dopisivanja sa suprugom nestale Srpkinje u Americi u kojem se vidi kako mu Brajan odgovara na poruku tek dan kasnije. Kako se vidi iz… »
Šta je Ana Volš napisala u poslednjoj poruci pre nego što je nestala?

Šta je Ana Volš napisala u poslednjoj poruci pre nego što je nestala?

Danas 12.01.2023
Američki Njujork post otkiva šta je Ana Volš napisala u poruci, jarkocrvenim slovima, samo nekoliko sati pre nego što je nestala. Radovala se predstojećoj godini: “Vau! 2022… Kakva godina! Pa ipak, mi smo i dalje ovde i zajedno! Učinimo 2023… »
Nova misterija u potrazi Ane Volš: Na stolu u dnevnoj sobi nađena dva pasoša, da li je Brajan želeo da pobegne? (foto)

Nova misterija u potrazi Ane Volš: Na stolu u dnevnoj sobi nađena dva pasoša, da li je Brajan želeo da pobegne? (foto)

Blic 12.01.2023
Na trpezarijskom stolu u kući nestale Ane Volš policija je otkrila dva pasoša, tri flaše viskija i poruku Ane koju je napisala za doček Nove godine u kući u kojoj je živela. Reporter Njujork posta uslikao je kroz prozor kuće Ane Volš trpezarijski… »
"Ipak i dalje smo zajedno": Ana Volš na dan nestanka crvenim slovima napisala Brajanu poruku, a njene reči unose još veću…

"Ipak i dalje smo zajedno": Ana Volš na dan nestanka crvenim slovima napisala Brajanu poruku, a njene reči unose još veću…

Blic 12.01.2023
U kući Ane Volš, Beograđanke za kojom se u Bostonu traga od 4. januara, pronađena je Anina poruka na kutiji šampanjca koja ja je ostala u njihovoj trpezariji u novogodišnjoj noći, a na društvenim mrežama objavljena je fotografija te poruke… »
Klupko se odmotava! Procurile fotke iz kuće volšovih Vidi se poruka napisana crvenim slovima, a jedan detalj zapao za oko…

Klupko se odmotava! Procurile fotke iz kuće volšovih Vidi se poruka napisana crvenim slovima, a jedan detalj zapao za oko…

Kurir 12.01.2023
U kući Ane Volš, Beograđanke za kojom se u Bostonu traga od 4. januara, pronađena je Anina poruka na kutiji šampanjca koja ja je ostala u njihovoj trpezariji u novogodišnjoj noći, a na društvenim mrežama objavljena je fotografija te poruke… »
FOTO Ana je Brajanu ostavila poruku napisanu crvenim slovima, kutija nađena u trpezariji: Pojavile se fotografije iz kuće…

FOTO Ana je Brajanu ostavila poruku napisanu crvenim slovima, kutija nađena u trpezariji: Pojavile se fotografije iz kuće…

Nova 12.01.2023
U kući Ane Volš, Beograđanke za kojom se u Bostonu traga od 4. januara, pronađena je Anina poruka na kutiji šampanjca koja ja je ostala u njihovoj trpezariji u novogodišnjoj noći, a na društvenim mrežama objavljena je fotografija te poruke… »
Ana je ostavila poruku Brajanu u kući par sati pre nestanka: Radovala se godini pred njima

Ana je ostavila poruku Brajanu u kući par sati pre nestanka: Radovala se godini pred njima

Telegraf 12.01.2023
Poruka ispisana crvenim slovima na kutiji šampanjca ostavljena je u trpezariji Aninog i Brajanovog doma u Kohasetu. Ana Volš je u Novogodišnjoj noći nekoliko sati pre nestanka napisala suprugu Brajanu poruku, u kojoj je rekla da se raduje godini pred… »

Vesti dana »