Povezane vesti

Kostić: Moja odluka o odlasku sa čela Akademije nauka nepromenjiva

Kostić: Moja odluka o odlasku sa čela Akademije nauka nepromenjiva

Politika 12.01.2023
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti Vladimir S. Kostić ponovio je danas da odlazi sa čela akademije, i da će 30. marta biti održana izborna skupština za njenog novog predsednika, dva potpredsednika i generalnog sekretara. „Još ne… »
„Nisam zadovoljan“: Akademik Vladimir Kostić o svom učinku na čelu SANU

„Nisam zadovoljan“: Akademik Vladimir Kostić o svom učinku na čelu SANU

Danas 12.01.2023
Predsednik Srpske akademije nauke i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić izjavio je danas da će za dva meseca, 30. marta, biti izabrano novo rukovodstvo Akademije i da nema saznanja o kandidatima za te funkcije, osim što je siguran da on neće biti… »
Kostić: Ne znam ko će biti kandidati za predsednika SANU, ali ja sigurno neću

Kostić: Ne znam ko će biti kandidati za predsednika SANU, ali ja sigurno neću

Novi magazin 12.01.2023
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU) Vladimir Kostić najavio je danas da će 30. marta biti održani izbori za novog predsednika SANU. Kostić, koji je naglasio da se povlači sa mesta predsednika akademije, rekao je da će na izborima… »
Kostić: Moja odluka o odlasku sa čela SANU nepromenjiva

Kostić: Moja odluka o odlasku sa čela SANU nepromenjiva

RTV 12.01.2023
BEOGRAD - Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti Vladimir S. Kostić ponovio je danas da odlazi sa čela akademije, i da će 30. marta biti održana izborna skupština za njenog novog predsednika, dva potpredsednika i generalnog sekretara. "Još ne… »
Kostić: Ne znam ko će biti kandidati za predsednika SANU, ali ja sigurno neću

Kostić: Ne znam ko će biti kandidati za predsednika SANU, ali ja sigurno neću

N1 Info 12.01.2023
Predsednik Srpske akademije nauke i umetnosti Vladimir Kostić izjavio je da će za dva meseca, 30. marta, biti izabrano novo rukovodstvo Akademije i da nema saznanja o kandidatima za te funkcije, osim što je siguran da on neće biti kandidat za… »
Kostić: Moja odluka o odlasku sa čela SANU nepromenjiva

Kostić: Moja odluka o odlasku sa čela SANU nepromenjiva

Blic 12.01.2023
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti Vladimir S. Kostić ponovio je danas da odlazi sa čela akademije, i da će 30. marta biti održana izborna skupština za njenog novog predsednika, dva potpredsednika i generalnog sekretara. - Još ne… »
Kostić: Moja odluka o odlasku sa čela SANU nepromenjiva

Kostić: Moja odluka o odlasku sa čela SANU nepromenjiva

Euronews 12.01.2023
Predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti Vladimir S. Kostić ponovio je da odlazi sa čela akademije, i da će 30. marta biti održana izborna skupština za njenog novog predsednika, dva potpredsednika i generalnog sekretara. "Još ne raspolažemo… »
Kostić: Izbori za novog predsednika SANU 30. marta

Kostić: Izbori za novog predsednika SANU 30. marta

Nova 12.01.2023
Odlazeći predsednik SANU Vladimir S. Kostić danas je na konferenciji za medije najavio da će izbori za nove časnike Akademije biti održani 30. marta. Tada će se desiti, kako je precizirao Vladimir S. Kostić, izbor novog Izvršnog odbora SANU –… »

Vesti dana »