Povezane vesti
Prelević: Vučić nekog drži u džepu zbog zločina u kafiću „Panda“ u Peći
N1 Info 12.01.2023
Advokat Božo Prelević izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić, odbijajući da saopšti detalje o zločinu u pećkom kafiću "Panda", zapravo pokušava da disciplinuje pojedine ljude iz službi bezbednosti i političkih stranaka. Prelević je kazao da… »
Prelević: Vučić nekog 'drži u džepu' zbog zločina u Peći
Beta 12.01.2023
Advokat Božo Prelević izjavio je danas da predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbijajući da saopšti detalje o zločinu u pećkom kafiću "Panda", zapravo pokušava da disciplinuje pojedine ljude iz službi bezbednosti i političkih stranaka. Prelević je… »
Vesti dana »

Tramp najavio sastanak s Putinom, razmatra se razmena teritorija između Ukrajine i Rusije
Insajder pre 39 minutajoš 49 povezanih

Završen protest ispred BIA: Šetnja u znak podrške studentkinji Pravnog fakulteta iz Crne Gore kojoj je zabranjen ulazak u Srbiju (foto/video)
Blic pre 25 minutajoš 23 povezane

Sprovođenje Netanjahuovog plana "nemoguće bez velikog broja žrtava": Kako tumačiti "ćutanje" američke administracije?
Euronews pre 2 satajoš 38 povezanih

Jermenija i Azerbejdžan potpisali mirovnu deklaraciju: Posredovao Tramp
B92 pre 1 satjoš 29 povezanih

Nema nikakvog sporazuma s pravosuđem Aljbina Kurtija: Oglasio se Popović posle izricanja presude
Sputnik pre 4 satijoš 34 povezane