Povezane vesti

Aleksandra Bursać se ponovo bori sa bolešću: Lekari kažu da je sad najteži oblik

Aleksandra Bursać se ponovo bori sa bolešću: Lekari kažu da je sad najteži oblik

Svet & Skandal 12.01.2023
Aleksandra Bursać zabrinula je svoje pratioce na Instagramu kada je objavila fotografiju sa maskom na – Ljudi, hvala na porukama i što brinete, stvarno ste divni. Ja sam imala tri puta koronu, ovo je četvrti i najteži oblik po meni, a i po lekarima… »
Pevačica prikovana za krevet, četvrti put dobila koronu! Aleksandra na kiseoniku - "Ovo je najteži oblik"

Pevačica prikovana za krevet, četvrti put dobila koronu! Aleksandra na kiseoniku - "Ovo je najteži oblik"

Mondo 12.01.2023
Pevačica Aleksandra Bursać obavestila pratioce na Instagramu da je zaražena koronavirusom. Pevačica Aleksandra Bursać obavestila pratioce na Instagramu da je zaražena koronavirusom Pevačica Aleksandra Bursać oglasila se na društvenoj mreži… »
"Ne mogu da ustanem iz kreveta": Naša pevačica prima kiseonik, zabrinula je sve: "Ovo je najteži oblik"

"Ne mogu da ustanem iz kreveta": Naša pevačica prima kiseonik, zabrinula je sve: "Ovo je najteži oblik"

Blic 12.01.2023
Pevačica Aleksandra Bursać obavestila je javnost da je otkazala sve nastupe jer je već četvrti put dobila koronu. Kako navodi, ovoga puta su joj simptomi najteži. Ona je putem Instagrama napisala da se oseća loše i da je bukvalno zavezana za… »
"Borim se četvrti put sa ovim" Aleksandra Bursać se razbolela i poslala važnu poruku! Zabrinula sve (foto)

"Borim se četvrti put sa ovim" Aleksandra Bursać se razbolela i poslala važnu poruku! Zabrinula sve (foto)

Kurir 12.01.2023
Pevačica Aleksandra Bursać oglasila se na Instagramu i zabrinula svoje pratioce. Naime, pevačica je otkrila da se po četvrti put bori sa koronom. - Ljudi, hvala na porukama i što brinete, stvarno ste divni. Ja sam imala tri puta koronu, ovo je… »

Vesti dana »