Povezane vesti
Evropski parlamentarci traže sankcije za Dodika
Politika 12.01.2023
Predsedavajući Delegacije Evropskog parlamenta za odnose s BiH Romeo Franc i stalni izvestilac Paulo Rangel su danas u zajedničkoj izjavi osudili, kako navode, neustavno obeležavanje Dana Republike Srpske, 9. januara i pozvali na uvođenje sankcija… »
Europarlamentarci: Krajnje je vrijeme za sankcije Dodiku
Al Jazeera 12.01.2023
Paulo Rangel i Romeo Franz pozvali su Evropsku uniju da slijedi politiku SAD-a i Velike Britanije i nametne sankcije predsjedniku bh. entiteta Republika Srpska. Izvjestitelj Evropskog parlamenta za Bosnu i Hercegovinu Paulo Rangel pozvao je Evropsku… »
Vesti dana »
Ledeni dani stižu u Srbiji! Detaljna prognoza za decembar najavljuje sneg i -7°C, a evo šta nas čeka za Novu godinu!
Alo pre 5 satijoš 28 povezanih
Ko snima, dobije pesnicu: Batinaši „Ćacilenda” napali prvo odbornika, a onda i njegovog advokata
Vreme pre 4 satijoš 18 povezanih
Milivojević (DS): Pokušaj gašenja Tužilaštva za organizovani kriminal je „otvoreni napad na ustavni poredak“
Serbian News Media pre 5 satijoš 12 povezanih
Ko je kriv za OBRUŠAVANJE potpornog zida i interne saobraćajnice kod Centara izvrsnosti? Oglasili se Univerzitet, “Inobačka” i Gradska uprava (FOTO)
InfoKG pre 21 minutajoš 30 povezanih



