Povezane vesti

Đokovići otkrili pol bebe! Stiže pojačanje u slavnoj porodici - Saška i Đole ne kriju radost: "Mene intuicija ne vara!"

Đokovići otkrili pol bebe! Stiže pojačanje u slavnoj porodici - Saška i Đole ne kriju radost: "Mene intuicija ne vara!"

Mondo 13.01.2023
Saška i Đorđe Đoković nedavno su saopštili da čekaju dete, a sada su otkrili i pol. Saška i Đorđe Đoković nedavno su saopštili da čekaju dete, a sada su otkrili i pol. Saška Veselinov, supruga Đorđa Đokovića, mlađeg brata teniskog… »
Uskoro u porodicu Đoković stiže pojačanje! Saška i Đorđe otkrili pol bebe: "Mene intuicija ne vara" Evo gde će se…

Uskoro u porodicu Đoković stiže pojačanje! Saška i Đorđe otkrili pol bebe: "Mene intuicija ne vara" Evo gde će se…

Kurir 13.01.2023
Đorđe Đoković, najmlađi brat proslavljenog tenisera, i Saška Veselinov, čekaju svoje prvo dete, a sada je mlada voditeljka otkrila pol bebe. Naime, Saška je priznala da će za 3 meseca postati majka, a na svet dolazi dečak. - Krajem marta u našu… »
Saška i Đorđe Đoković uskoro postaju roditelji, a evo kako su se upoznali: Prvo ga nije ni pogledala, a onda se desila…

Saška i Đorđe Đoković uskoro postaju roditelji, a evo kako su se upoznali: Prvo ga nije ni pogledala, a onda se desila…

Blic 13.01.2023
Mlađi brat srpskog tenisera Novaka Đokovića, Đorđe Đoković i njegova supruga Saška Đoković očekuju prvo dete, a prelepu vest su podelili sa svima. Saška je za "Hello" priznala da u martu na svet dolazi dečak. Inače, njih dvoje su stali na… »
Saška i đorđe Đoković otkrili pol bebe: "Imala sam taj osećaj otkako smo saznali da sam u drugom stanju" Evo gde će se…

Saška i đorđe Đoković otkrili pol bebe: "Imala sam taj osećaj otkako smo saznali da sam u drugom stanju" Evo gde će se…

Blic 12.01.2023
Supruga Đorđa Đokovića, Saška Veselinov, u drugom je stanju, a sada je otkrila i pol bebe. Naime, Saška je priznala da će za 3 meseca postati majka, a na svet dolazi dečak. - Krajem marta u našu porodicu stiže dečak. Mene intuicija ne vara… »

Vesti dana »