Povezane vesti

"Sramota me je da izađem na ulicu zbog nje": Majka Anite Stanojević slomljena zbog njenog intimnog odnosa sa Matorom: "Ja to…

"Sramota me je da izađem na ulicu zbog nje": Majka Anite Stanojević slomljena zbog njenog intimnog odnosa sa Matorom: "Ja to…

Blic 13.01.2023
Rijaliti učesnica Anita Stanojlović u "Zadruzi 6" imala je odnos s dvojicom muškaraca, a onda je sve šokirala intimnom vezom sa Jovanom Tomić Matorom. Anita je sa Matorom imala i intimni odnos što je njenu majku slomilo. Anita kod kuće ima i… »
Nakon dva muškarca prešla i na žene! Učesnica Zadruge tresla krevet sa Matorom, majka joj u šoku - "Ne smem na ulicu!"

Nakon dva muškarca prešla i na žene! Učesnica Zadruge tresla krevet sa Matorom, majka joj u šoku - "Ne smem na ulicu!"

Mondo 13.01.2023
Anita Stanojlović je pre nekoliko dana imala aferu sa cimerkom jovanom Tomić Matorom, a njena majka ne može da dođe sebi zbog toga. Anita Stanojlović je pre nekoliko dana imala aferu sa cimerkom jovanom Tomić Matorom, a njena majka ne može da dođe… »
Anita Stanojlović najveće razočarenje rijalitija Zadruga 6! (VIDEO)

Anita Stanojlović najveće razočarenje rijalitija Zadruga 6! (VIDEO)

Svet plus 13.01.2023
Anita Stanojlović je svojim ponašanjem zaprepastila stanare Bele kuće, a neki čak misle i da je najveće razočarenje rijalitija "Zadruga 6"! Jovana Tomić Matora je u klipu razgovarala sa Filipom Carem i Majom Marinković o odnosu koji je imala sa… »
"Sramota me je da izađem na ulicu zbog ćerke!" Anitina majka besna zbog zadrugarkinog s*ksa s Matorom! Evo šta sve kaže…

"Sramota me je da izađem na ulicu zbog ćerke!" Anitina majka besna zbog zadrugarkinog s*ksa s Matorom! Evo šta sve kaže…

Kurir 13.01.2023
Anita Stanojlović definitivno se ne stidi da ima seks pred kamerama, a nakon što je bila intimna s Markom Markovićem i Lazarom Čolićem Zolom, starleta iz Kruševca rešila je da pređe na žene. Njena žestoka lezbo-akcija s Jovanom Tomić Matorom… »

Vesti dana »