Povezane vesti

Izložba u Palati "Srbija": Vučić uručio nagrade pobednicima konkursa "Naša najlepša Srbija" (foto, video)

Izložba u Palati "Srbija": Vučić uručio nagrade pobednicima konkursa "Naša najlepša Srbija" (foto, video)

Blic 13.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dodelio je nagrade autorima fotografija sa konkursa "Naša najlepša Srbija", na izložbi njihovih radova u Palati "Srbija". Na izložbi je predstavljeno 29 autorskih fotografija objavljenih tokom trajanja konkursa, a… »
Vučić: Gola mržnja prema mom sinu Danilu

Vučić: Gola mržnja prema mom sinu Danilu

N1 Info 13.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija zajedno sa Sjedinjenim Američkim Državama radi na povećanju nivoa američkih investicija u Srbiju, a kada je reč o kritikama njegovog sina, nekoliko puta rekao da je to "gola mržnja prema… »
Vučić uručio nagrade pobednicima konkursa „Naša najlepša Srbija"

Vučić uručio nagrade pobednicima konkursa „Naša najlepša Srbija"

RTS 13.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dodelio je nagrade autorima fotografija sa konkursa „Naša najlepša Srbija", na izložbi njihovih radova u Palati Srbija. Na izložbi je predstavljeno 29 autorskih fotografija objavljenih tokom trajanja konkursa, a… »
Vučić, najsiromašniji predsednik na svetu, priprema novu predstavu u ponedeljak

Vučić, najsiromašniji predsednik na svetu, priprema novu predstavu u ponedeljak

Nova 13.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija zajedno sa Sjedinjenim Američkim Državama radi na povećanju nivoa američkih investicija u Srbiju, a kada je reč o kritikama njegovo sina, nekoliko puta rekao da je to „gola mržnja… »
Vučić: Priču o Danilu pokreće samo gola mržnja

Vučić: Priču o Danilu pokreće samo gola mržnja

Danas 13.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da se pitao šta je bio problem sa njegovim sinom Danilom, ali da je sada razumeo da je to „samo gola mržnja prema meni bez ikakve argumentacije“. Vučić je to rekao povodom izveštavanja medija u Srbiji i… »
Vučić: "Dok je sadašnja opozicija bila na vlasti nisu postojale pruge, putevi, ništa nije postojalo"

Vučić: "Dok je sadašnja opozicija bila na vlasti nisu postojale pruge, putevi, ništa nije postojalo"

Telegraf 13.01.2023
On je novinarima u Palati Srbija povodom brojnih napisa u medijima o njegovom sinu Danilu, rekao da se na početku tih kampanja pitao o čemu se radi, a da sada razume to u potpunosti. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su sve… »
Predsednik Vučić o kampanji protiv sina Danila: Radi se o kriminalizaciji mene i moje porodice

Predsednik Vučić o kampanji protiv sina Danila: Radi se o kriminalizaciji mene i moje porodice

Kurir 13.01.2023
Presednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, komentarišući napade na njegovog sina Danila, da se na kraju sve svelo na mržnju i da se radi o kriminalizaciji njega i njegove porodice. - Samo gola mržnja prema meni, bez ikakve argumentacije. Prvo su… »

Vesti dana »