Povezane vesti

Zvezdaši očarali Evroliginog komentatora: ''Još mi zvoni u ušima...''

Zvezdaši očarali Evroliginog komentatora: ''Još mi zvoni u ušima...''

Sportske.net 13.01.2023
Crvena zvezda je sinoć odigrala, po opštoj oceni, svoj najbolji meč od početka sezone i ponovo potvrdila ozbiljnu kandidaturu za plasman u plej-of. Crveno-beli su u fantastičnoj atmosferi u ''Pioniru'' deklasirali Monako sa 92:68, a svoje impresije… »
Britanac "poludeo" za crvenom zvezdom i "pionirom"! Nije mogao da veruje: Još mi zvoni u ušima! (video)

Britanac "poludeo" za crvenom zvezdom i "pionirom"! Nije mogao da veruje: Još mi zvoni u ušima! (video)

Mondo 13.01.2023
Ne očekujete britanskog komentatora u "Pioniru" na meču Evrolige, a kada se on pojavi - bude "oduvan" atmosferom! Ne očekujete britanskog komentatora u "Pioniru" na meču Evrolige, a kada se on pojavi - bude "oduvan" atmosferom! Britanac Tim Long je… »
Komentator Evrolige nakon prenosa utakmice zvezda-Monako: „Još mi zvoni u ušima!“

Komentator Evrolige nakon prenosa utakmice zvezda-Monako: „Još mi zvoni u ušima!“

Hot sport 13.01.2023
Britanac oduševljen! Košarkaši Crvene zvezde Meridian Bet savladali su sinoć Monako sa ubedljivih 92:68 u 19. rundi Evrolige. Od prvog momenta crveno-beli su nametnuli svoj ritam, imali vođstvo, koje je tokom velikog dela meča bilo i dvocifreni. Kao… »

Vesti dana »